Uncategorized

MCU Bu Kez De Wonder Man Dizisine Hazırlanıyor

Marvel Sinematik Evreni büyük bir hızla genişlemeye devam ediyor. Disney+’nın resmen ülkemizde yayın hayatına başlamasıyla birlikte yeni içeriklere daha fazla kulak kabartmaya başladık. Her ne kadar hayranlar artık X-Men ve Fantastik Dörtlü’yü MCU içerisinde görmek istese de Kevin Feige ve ekibinin daha başka planları var. Bunlardan birisi de çok da bilinen bir karakter olmayan Wonder Man. İlk olarak Variety’nin duyurduğu habere göre Simon Williams karakterini merkeze alan bir Disney+ dizisi için hazırlıklar başlamış.

Dizinin yapımcılığını Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin yönetmenliğini de yapmış olan Destin Daniel Cretton üstlenecek. Hawkeye’dan da tanıdığımız Andrew Guest de hem yapımcı hem de senarist olarak dizide görev olacak. 1960’lı yılların ortasında Stan Lee, Jack Kirby ve Don Heck üçlüsü tarafından yaratılan Wonder Man özünde bir Avengers üyesi. Tony Stark gibi çok zengin bir sanayi devi olan Simon Williams daha sonra Baron Zemo’nun işkence ve manipülasyonları ile birlikte kötülerin tarafında da yer almıştı.

  • MCU’dan Captain Carter Filmi İzleyebiliriz
  • Disney+’ya Yeni Bir Daredevil Dizisi Geliyor!

Aslında Wonder Man’i MCU içerisinde çok daha erken görme şansımız vardı. Zira Guardians of the Galaxy’nin ikinci filminin kesilen sahnelerinde Nathan Fillion’un canlandırdığı Simon Williams karakteri mevcuttu. Geçtiğimiz yıl WandaVision ile başlayan MCU dizileri sinema filmlerinden bile daha hızlı bir şekilde gelişim göstererek her kola uzanmaya başladı. Umarım yakın zamanda sıra artık X-Men’e de gelir.

pashagaming giriş

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu