Uncategorized

Overwatch 2’nin Yeni Yıldızı Junker Queen’in Yetenekleri Ortaya Çıktı

Blizzard, merakla beklenen Junker Queen karakterini ilk olarak geçtiğimiz günlerde düzenlenen Summer Game Fest kapsamında göstermişti. Junkertown isimli haritanın hikayesi ortaya çıktığından beri oyuncuların en çok merak ettiği karakter olan Junker Queen, sonunda yetenekleri ile de karşımıza çıktı.

Yapımcılar Junker Queen’i “agresif bir tank” olarak tanımlıyor. Yani Reinhardt gibi daha takımla oynayan karakterler yerine en ön saflara yerleşecek ve dominasyonunu gösterecek Junker Queen. Agresif yapısını yetenekleri ile gösteren yeni karakterimiz, yakın saldırısı ile normalden daha fazla hasar vererek rakiplerini yaralayacak. Yaralanan düşmanlar, bu debuff geçene kadar can alamayacak.

Aynı bıçağı uzağa fırlatabilen Junker Queen, bıçağı isabet ettirdiği rakipleri bıçağı ile birlikte kendisine çekebilecek. Böylece rakibini yakın dövüş menziline getirebilecek ve hasar verebilecek. Kraliçemiz Rampage isimli ultisi ile önünde bir yol açarak öne çıkan rakiplerine hasar ve yaralama efekti uygulayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu