Teknoloji

Red Dead Redemption 2 İçin Yeni Mod Yırtıcı Hayvanları Getiriyor

 
Rockstar tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Red Dead Redemption 2 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise yepyeni bir paket, Red Dead Online’da yer alan yırtıcı hayvanları RDR 2’ye dahil ediyor.
 
RDR Online’da yer alan hayvanlar tek oyunculu moda geliyor 
 
 
 
Daha fazla detaya girecek olursak Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi modu Red Dead Online dünyasında tilkiler, yaban domuzları, kurtlar, timsahlar, panterler ve ayılar bulunuyor. Sadece çevrimiçi modunda bulunan bu hayvanlar şimdi ise oyuna tek oyunculu kısmına dahil oluyor. Bu hayvanların neden sadece oyunun çevrimiçi modunda olduğu bilinmiyor.
 
Yayınlanan yeni paketle beraber oyunun kapsamı biraz daha genişliyor ve aynı tür hayvanlara tekrar tekrar görmek durumunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda bu hayvanlar Red Dead Online modundan doğrudan alındığı için herhangi bir sorunla veya hata ile karşılaşmayacaksınız. Diğer taraftan her bir hayvanın kendine özgü hareket kabiliyeti ve yüzme animasyonları bulunuyor.
 
Mod dikkatinizi çektiyse her birini tek tek indirmek durumundasınız. Ancak modu kurmak için Online Content Unlocker’a da ihtiyacınız olacağını unutmayın. Aksi takdirde moda ne yazık ki kullanamıyorsunuz.
 
– Tilki modu
– Yaban domuzu
– Bizon
– Kurt
– Timsah
– Panter
– Ayı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu