Uncategorized

Cardano kurucusu Charles Hoskinson: ”katlanarak büyüyoruz”

Kripto para piyasası düşüş eğilimini sürdürürken, Cardano’nun ( ADA ) kurucusu, platformun büyük bir yükseltmeye hazırlandığını ve hızla büyümeye devam ettiklerini iddia etti.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson: ”katlanarak büyüyoruz”

Charles Hoskinson, Yahoo Finance Live ile 9 Haziran’da yayınlanan bir video röportajında, beklenen Cardano Vasil hardfork yükseltmesini “ölçeklenebilirlik tarafı ve ayrıca geliştirme deneyimi ile ilgili bir dizi iyileştirme” olarak nitelendirdi.

Ayrıca şunları ekledi:

“Diğer tarafta, performansı artırmanız gerekiyor, artan talebi karşılayabilmeniz gerekiyor. Cardano’daki işlem hacmine bakarsanız, şu anda katlanarak büyüyoruz. Böylece, gerekirse, bu ekosistemi idare edebildiğimizden emin olmak için bazı yükseltmeler getirebilirsiniz.”

Ayı piyasası, büyük gelişmelerin geldiği yerdir

Piyasanın mevcut düşüş eğilimini tartışan Hoskinson, iyimserliğini dile getirerek “boğa piyasaları gerçekten sinir bozucu, çünkü kimse işbirliği yapmak istemiyor. Çok fazla kaçak avlanma, gerçekçi olmayan maaşlar ve gerçekçi olmayan beklentileriniz var.”

Ancak, boğa piyasalarının aksine:

“Ayı piyasaları aslında oldukça rahat… Şahsen şu anda yaklaşık altı ayı piyasasından geçtim ve her seferinde, büyük gelişmeler gördük. Akıllı sözleşme devrimi buradan geldi. DeFi devriminin çoğu buradan geldi. Bu özellikle, birçok insan çalışabilirlik iyileştirmelerine odaklanıyor.”

Cardano blok zincirindeki NFT’ler

Aynı zamanda, Cardano’nun kurucusu ağda şaşırtıcı bir büyüme alanı fark etti. Değiştirilemeyen token ( NFT ) alanı, “dağıtılan tüm uygulamaların yaklaşık %40’ı NFT ile ilgili.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu