Uncategorized

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY, YENİ DOĞAN KIZIYLA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Rosie Huntington-Whiteley, kişisel yaşamının ayrıntılarını veya ailesinin anlık görüntülerini nadiren paylaşır. Ancak model, bir istisna yaptı ve takipçileriyle, yeni doğmuş bebeğinin ve birkaç büyüleyici anın fotoğrafını paylaştı.

Rosie Huntington-Whiteley, doğumdan üç ay sonra kızı Isabella’nın yüzünü ilk kez gösterdi. 35 yaşındaki model, bir otel odasında havlu bornoz içerisinde kucağında bebeğiyle poz verdi. Instagram’daki gönderide model, Isabella’yı emzirdiği birkaç birkaç fotoğraf da dâhil olmak üzere bir slayt gösterisi yayınladı.

Rosie’nin paylaşımı, Fransa’nın Antibes kentine yaptıkları son geziyi belgeleyen bir paylaşımdı. Bebeğini emziren Rosie’nin uzun saçları geriye taranmıştı ve boynunda oldukça büyük armut kesimli bir elmas vardı. Genç anne, her zamanki gibi kusursuz görünüyordu. Ayrıca nişanlısı Jason Statham’ın Isabella’yla yürürken tatlı bir fotoğrafını yayınladı. Bebek, fotoğrafta pembe bir battaniyenin altından dışarı bakıyordu.

Huntington-Whiteley, Instagram hikâyesinde de 54 yaşındaki oyuncu ve bebeğinin yüzünü çerçevenin dışında tuttuğu fotoğrafları paylaştı.


Huntington-Whiteley, ebeveyn olduğunda bir kimlik değişimi yaşadığını açıkladı. “Halımın altımdan çekildiğini hissettiğimi hatırlıyorum” dedi. “Role adım attığımda ve onu benimsediğimde her şey biraz rahatladı. Bu yeni yaşam duygusunu hissetmeye başladım”. Bir anne olarak hayatını daha kapsamlı olarak nitelendirdi. Huntington-Whiteley, “Güvenim çok fazla, karar verme yeteneğim ve tahmin etme yeteneğim daha güçlü” dedi.

2010 yılından beri birlikte olan çift, 2016 yılında nişanlandı. Huntington-Whiteley, Ağustos 2021’de Instagram takipçilerine 2. bebeğin yolda olduğunu söylemişti.

Altı ay sonra Isabella’nın doğumuyla ilgili haberler geldi. Rosie, bebeğin gelişini sadece Isabella’nın elinin yer aldığı beşiğinin güneşli bir anda görüntüsüyle doğruladı. Açıklamaya “2.2.22” yazdı ve yanına bir melek emojisi koydu. Çift, ayrıca 5 yaşındaki oğulları Jack’i de paylaşıyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu