Çarşamba, Haziran 19, 2024

Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken etkisini artırmak için kendi tasarımlarına meydan okudu. Ve aşırı ısı olmadan farklı saç tipleri için çeşitli stiller sunan bir şekillendirici tasarladı. Sonuç olarak Dyson, şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi Dyson Airwrap multi-styler’ı satışa sunuyor.

Yeni nesil şekillendirici bukle başlıkları, soğuyabilen ve dönen uçlara sahip. Böylece saçın gücünü korumaya yardımcı olmak için ısı hasarı olmadan buklelere ve dalgalara daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlıyor. Bir önceki nesil şekillendiricide, iki bukle başlığıyla elde edilen sonuçlar tek bir başlıkla elde edilebiliyor. Yani artık başlıkları değiştirmeye gerek kalmadan saat yönünde ve saat yönünün tersine bukleler ve dalgalar oluşturarak tüm saçı şekillendirebilme imkânı bulunuyor.

Yeni nesil Dyson Airwrap, yenilenen teknolojisiyle kullanıcılara kendi saç tiplerine göre kişiselleştirilmiş ve sağlıklı şekillendirme sunuyor.

Yeniden tasarlanmış fırça başlıklarıysa, yeni çok fonksiyonlu Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığının yanı sıra gelişmiş Coanda performansıyla daha fazla kontrolle şekillendirme sağlıyor. İki başlık etkisini bir araya getiren Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı, aşırı ısı olmadan tek seferde elektriklenmeleri giderirken; bir dokunuşla güçlü bir kurutucuya dönüşüyor.


Sahip olduğunuz Dyson Airwrap saç şekillendiriciyi güncelleyebilirsiniz
Dyson, daha önceki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da sadece yeni başlıklarla kendi ürünlerini güncelleyebilme imkânı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk defa uygulanan bu fikir, makinenin geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor. Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan enerji ve malzemeleri önemli ölçüde aza indiriyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hava akımı hızı, basıncı ve kontrolü seviyesine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.

James Dyson yenilenen Dyson Airwrap’i “Çoğu şekillendirici, saç tiplerinin farklılık gösterdiğini algılayamaz. Hangi başlığın bir saç tipinde işe yararken, başka bir saç tipi için zararlı olabileceğini ayrıştıramaz. Dyson Airwrap multi-styler’daki gelişmeler, derinlemesine araştırmalar, kullanıcı deneyimleri ve ilerlemeler yoluyla eski nesil başarısının üzerine inşa edildi. Sonuç olarak daha hızlı ve kolay şekillendirme için yön değiştiren başlıklar, daha fazla kontrolle şekillendirme için yeniden tasarlanmış fırça başlıkları ve tamamen yeni, çok fonksiyonlu bir Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı ortaya çıktı. Hava akımını kontrol etme yeteneğimiz, aşırı ısı olmadan elektriklenmeleri gidermek ve şekillendirmek için gelişmiş Coanda performansı sunuyor” cümleleriyle açıkladı.

Geliştirilmiş çok yönlü şekillendirme
Dyson’ın saç hasarını ve saç tiplerini daha iyi anlama konusundaki çalışmaları sonucunda ortaya çıkan yeni Dyson Airwrap multi-styler artık daha fazla saç tipine ve stiline hitap ediyor.

Simülasyon dünyasında geliştirilen mühendislik
Gelişmiş hesaplamalı akışkanlar dinamiği, makine öğrenimi ve akıllı dijital tasarım yazılımı aracılığıyla yapılan sanal testler, Dyson’ın Ar-Ge sürecinde daha az fiziksel prototip kullanmasına ve daha sürdürülebilir geliştirme uygulamalarına izin verdi.


Her saç tipine uygun şekilde tasarlanmış başlıklar

YENİ Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı:
Şekillendirme kolaylığı için tek bir başlıkta birden fazla seçenek sunuyor. Kurutma modunda saçlarınızı hızla ıslaktan nemli hale getirin veya düzleştirme modunda elektriklenmeleri giderip stilinizi tamamlayın. Coanda etkisi uzun saç tellerini kendine yaklaştırarak havalandırırken, daha pürüzsüz ve parlak bir saç yüzeyi için elektriklenmiş saçları ortadan kaldırıyor.

YENİ sert ve yumuşak düzleştirici fırçalar: Geliştirilmiş Coanda etkisi, daha düz bir stil yaratmak için artırılmış kontrolle saçı kendine yaklaştırarak hizalıyor. Daha pürüzsüz, daha düz bir sonuç için hava akımını saç telleri boyunca yönlendiriyor. Sert ve yumuşak olmak üzere küçük ve büyük boyutları mevcut.

YENİ Airwrap bukle başlıkları: Saçınızı şekillendirirken hava akım yönünü değiştirin. Şekillendirme süresini azaltmak için tek başlık ile saat yönünde ve saat yönünün tersine bukleler oluşturun. Coanda etkisi, başlığın etrafındaki saçları kendine çekerek sarıyor. Hava akımı kullanılarak doğal ve hacimli bukleler oluşturun. Çeşitli stiller için 30 mm, 40 mm, 30 mm uzun başlık, 40 mm uzun başlık ve 20 mm uzun başlık seçenekleri mevcut.

Yuvarlak hacimlendirici fırçalar: Hacim ve şekil oluşturun. Daha ince ve daha düz saçları şekillendirmek için ideal.

Tek seferde takılan başlıklar+ cool-touch özelliği: Hızlı başlık değiştirme özelliği, şekillendirme sırasında başlıkları çok hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyor.

Negatif iyonlar: Şekillendirme sırasında saçtaki statiği azaltmaya yardımcı oluyor.

Cool shot: Şekillendirmenizin kalıcı olmasına olanak sunuyor.

Doğrudan onu tasarlayıp üretenden satın alın
Yeni Dyson Airwrap multi-styler, 8.999 TL fiyatıyla Türkiye’de Dyson doğrudan satış kanalları üzerinden kullanıcılarla buluştu. Yeni başlıklar mevcut makinelerle tamamen uyumlu ve kullanıcılar tüm setlerini güncelleyebilir. Dyson Airwrap multi-styler’ı satın almak, daha fazla bilgi edinmek ve deneyimlemek için Dyson Demo Store’ları ziyaret edip, detaylı bilgiye www.dyson.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tags: , , , ,

0 Comments

Leave a Comment