Uncategorized

KOURTNEY KARDASHIAN VE TRAVIS BARKER’IN İTALYAN DÜĞÜNÜ

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, bilinen üçüncü düğün törenlerini gerçekleştirerek bir kez daha evlendi! Düğün, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın Portofino’nun pastoral arazisindeki evi Villa Olivetta’da gerçekleşti. Çift, evliliklerini geçtiğimiz hafta sonu boyunca tüm aile ile birlikte kutladı.

İtalyan düğünün ilk fotoğrafları, yeni üvey annesiyle bir selfie yayınlayan Barker’ın kızı Alabama tarafından Instagram hikâyesinde paylaşıldı. Alabama ayrıca, Kourtney ve babasını, kırmızı çiçeklerle dolu bir duvara karşı (babasının) bir bankta diz çökmüş bir fotoğrafını yayınladı.

Kim, Khloé, Kendall, Kylie ve Rob ile anneleri Kris Jenner dâhil olmak üzere Kardashian ve Jenner ailesi İtalya’daydı. Kourtney’in çocukları Mason, Penelope ve Reign; Kim ve Kylie’nin en büyük çocukları North ve Stormi; Barker’ın oğlu Landon, kızı Alabama ve üvey kızı Atiana De La Hoya da etkinlikte çiftin yanındaydı.

Çiftin İtalyan düğünü, çok günlü bir Dolce Vita etkinliğinin zirvesiydi. Hafta sonu, cuma günü Ristorante Puny’de bir hoşgeldin yemeği ile başladı ve ardından cumartesi öğleden sonra yatta brunch ile devam etti. Pazar günü ise nikâh gerçekleşti.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)’in paylaştığı bir gönderi

Gelin, 1960’ların İtalyan iç çamaşırlarından ilham alan benzersiz bir Dolce & Gabbana dantel detaylı saten korse mini elbise giydi. Görünümüne geniş işlemeli bir duvak, tül eldivenler ve dantel stilettolar eşlik etti. Duvaktaki desenlerde, Akdeniz bahçelerinden ilham alan çiçekler ve Meryem Ana tasviri işlenmişti. Barker’ın dövmelerinden birine dayanan dini ikonografiye, “aile sadakatine saygı” yazan bir metin eşlik ediyordu. Kardashian, “Elbiselerimi Domenico ve Stefano ile tasarlamak her yönden gerçekleşen bir rüyaydı” dedi.

Barker’ın siyah kruvaze takım elbisesi de İtalyan evi tarafından tasarlandı. Çiftin düğünlerinin portrelerini ise moda fotoğrafçısı Ellen Von Unwerth çekti.

Yasal birlikteliklerinden sonra bir kaynak, “Kourtney ayın üzerinde ve Travis ile bu yeni bölüme başlamak için çok heyecanlı” dedi. “Bu gün için heyecanlıydılar ve delice âşıklar.”

Barker bilinene göre, çok daha uzun süredir ilgileniyor olsa da; çift 2020’nin sonlarında çıkmaya başladı. Bir kaynak, “Her zaman onunla çıkmak istedi, ama o bunu görmezden gelirdi ve sadece arkadaş olmaya devam ettiler” dedi. 2021 Mart’ında ise başka bir kaynak, “Onunla her şeyi yapmak istiyor ve ilişki konusunda çok heyecanlı. Gerçekten iyi gidiyor ve Travis’in çocukları Kourtney’i seviyor” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu