Çarşamba, Haziran 19, 2024

Netflix, Russo Brothers’ın ‘The Gray Man’ adlı yeni filminin ilk fragmanını yayınladı. Ryan Gosling ve Chris Evans’ı bir araya getiren bu film Mark Greaney’nin aynı isimdeki kitap serisinden uyarlandı. Court Gentry/Sierra Siz adlı bir CIA operatörünü canlandıran Gosling’in karşısında ise Evans, eski bir CIA kohortu olan Lloyd Hansen karakterine hayat veriyor.

Resmi açıklamasında film, “The Gray Man, CIA ajanı Court Gentry (Ryan Gosling), namı diğer, Sierra Six. Federal bir hapishaneden çıkan ve amiri Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton) tarafından işe alınan Gentry, bir zamanlar çok yetenekli, teşkilat onaylı bir ölüm tüccarıydı. Ama şimdi işler değişti ve CIA’in eski bir kohortu olan Lloyd Hansen (Chris Evans) tarafından dünya çapında avlanan hedef Sierra Six, onu ortadan kaldırmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Ajan Dani Miranda (Ana de Armas) arkasını kolluyor. Ona ihtiyacı olacak,” olarak anlatılıyor.

Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilen ‘The Gray Man’ filminin yapım ekibinde ise Joe Roth, Jeffrey Kirschenbaum, Mike Larocca ve Chris Castaldi yer alıyor. Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas ve Billy Bob Thornton’u bir araya getiren filmde aynı zamanda ‘Bridgerton’ serisinin ilk sezonundan tanıdığımız Rége-Jean Page de var! 15 Temmuz’da sinemalarda ve daha sonra 22 Temmuz’da Netflix üzerinden yayınlanacak filmin ilk fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz…

Tags:

0 Comments

Leave a Comment