Uncategorized

Bu uygulamalarla dünyayı kurtarabilirsiniz!

Elon Musk olmayacağımıza göre bizim için başka bir gezegen yok. Dünya bizim tek seçimimiz ve bu yüzden uzun bir süre doğal olarak kabul edilmemiz gerekiyor. Küresel enerji üretimi dört yüzde 2,3 arttı. Tehlikeli sularda yüzdüğümüzün farkında değiliz. Peki bu gezegeni korumak için sen ne yapıyorsun? Sizin de sadece telefonlarınıza indirerek gezegenimize katkı sağlayacağız uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz?

Solar Energy

Güneş enerjisinin nasıl birçoğu fikrimiz yok Yeni yeni merak etmeye başladıysan biriyseniz bu uygulamada en iyi tercih. Uygulama, güneş panellerinin nasıl kullanılacağını ve fotovoltaik güneş panelleri kullanarak sıfırdan bir güneş enerjisi planlama ve kurmayı öğretiyor; ve yeşil bir yaşam tarz nasıl yaşanır. Yazılım, güneş enerjisi ve yeşil yaşam konusunda şu anda olan en iyi uygulama olarak kendini gösteriyor.

Kill-Ur-Watts

Bu uygulama aracı kullanımınızı görüntülemek için kamu hizmetinden gelen verilerden oluşuyor. Bu araç, enerji harcamalarınızı belirlemenize yardımcı olur, karbon etkinizi sağlar.

Energy Tracker

Bu uygulama son derece çok yönlü ve erişilebilir. Güç veya gaz kullanımınızı net ve temiz bir biçimde gösterir ve tüketimi en aza indirmek için ilham almanız için verileri bir Excel not defteri dosyasında toplayabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu