Uncategorized

Yeni Sınıf Solaris Black Desert Mobile’a Geldi

Pearl Abyss, bugün yeni Solaris sınıfının Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Yeni sınıf, becerileri ile Maceracılara yıkıcı bir güç sağlamanın yanında, gelişini kutlamak için çeşitli ödüller de sunacak.

Solaris, İlahi Alev’in Koruyucusu


Unutulmuş anıların kargaşasından uyanan İlahi Alev’in Koruyucusu Solaris, tanrıların kendisini bile tüketebilen İlahi Alev Ynix’in gücüne sahip devasa bir bıçak olan güçlü Jordun ile tanrıları uzak tutacak.

Solaris’in Ynix alevinden doğan alt silahı da hem yakındaki düşmanları yakmak için 12 güçlü beceri kullanabilecek hem de önünde duran herkesi etkisiz hale getirmek için güçlü saldırılar yapabilecek.

Solaris’in Gelişine Özel Muhteşem Ödüller


Solaris güncellemesini kutlamak için 14 Şubat’a kadar devam edecek bir Solaris Level Atlama Etkinliği gerçekleştirilecek. Yeni sınıfı oynayan Maceracılar, Solaris ile ulaştıkları levele bağlı olarak bir Primal Relic Seçim Sandığı ve 1000 Siyah İnci dahil olmak üzere faydalı ödüller kazanacaklar.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu