Uncategorized

ROMEE STRIJD, İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE!

Romee Strijd, nişanlısı Laurens van Leeuwen ile ikinci bebeğini bekliyor. Tabi minik kızları Mint de kardeşini… 26 yaşındaki Victoria’s Secret meleği, Çarşamba günü Instagram hesabından yaptığı paylaşımıyla hamile olduğunu duyurdu; “Yakında 4 kişilik bir aile olacağız. Sabırsızlıkla bekliyorum”.

Mutlu haberi paylaştıkları fotoğrafta, bütün aile beyazlar içerisindeki görünümleri ile poz vermişti. Hamile yıldız, 31 yaşındaki eşine gülümserken tatlı karnını gösteriyordu. Çiftin 1 yaşındaki kızı Mint, annesinin büyüyen karnını öpmek için eğilmişti.

Hollandalı model, 2020’deki ilk hamileliği ve şimdi ki hamileliğinin yan yana olduğu bir fotoğrafı hikâyesinde paylaştı. O zaman, Polikistik over sendromu (PCOS) teşhisinin ardından gebe kalma mücadelesini anlatmış, “yakında üç kişilik bir aile olacağız” diye mutlu haberi vermişti. Strijd, o sırada takipçilerine “Anne olmak… benim en büyük hayalim” dedi. “Bir daha asla olmayacak diye korktum çünkü bana doğal yoldan bebek sahibi olmanın daha zor olduğu söylendi.” Yedi yıldır regl olmayan model, kariyerinin ortasında “vücuduna çok fazla baskı yaptığını” açıkladı.


“Sanırım kilom vücudumun düzgün çalışması için iyi değildi ve sürekli seyahat etmeyi kaldıramadı” diye ekledi. “PCOS için doğal şifayı araştırmaya başladım ve çok daha az yüksek yoğunluklu antrenman yapmam, yiyecekleri kısıtlamama, kendime iyi davranmam ve gerektiğinde mola vermem gerektiği sonucuna vardım.” Strijd ayrıca takviyeleri ve akupunkturu denedi. Ailesine daha yakın olmak için Hollanda’ya taşındı.

Küçük kızı Mint, Aralık 2020’de dünyaya geldi. Yeni anne, bebeğini Instagram’da şöyle karşıladı; “Sonunda seni kollarıma aldığım için çok şanslı hissediyorum. Sana çok aşığız!!!”

Minik, ilk doğum gününü geçen yıl “Kış Harikalar Diyarı” temalı bir partiyle kutladı. Aralık 2021’de Instagram aracılığıyla “Bu yıl çok özeldi. Bizi her gün gülümsetiyorsun (ve her sabah yoruyorsun)” yazdı.

Leeuwen, ocak ayında uzun zamandır sevgili oldukları Romee’ye İsviçre’de tatil yaparken evlenme teklif etti. Damat adayı, nişanlandıklarını belirten paylaşımına “Birlikte yaşlanalım”; yazarken Strijd ise şunu yazdı: “EVET dedim.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu