Yeni Xbox TODAY’de Bedava İndirme

0
91

Xbox hayranları son günlerde pek çok bedava oyun haberi yaşadılar, Altın Kasım Oyunlarının başlaması ve Ücretsiz Oyun Günleri’nin iadesi.Geçtiğimiz Cuma günü, Altın Kasım 2019 dizilişine sahip Xbox Live Games’den ilk bedava oyunların seçildiğini görmüştüm.Bu yeni bedava Xbox Oyunlar Sherlock Holmes Şeytanın Kızı ve Yıldız Savaşları Jedi Starfighter, ikisi de 1 Kasım’da pazara sürüldü.

Geçen hafta sonu Ücretsiz Oyun Günleri promosyonunun geri döndüğünü görürken, UFC 3 ve F1 2019’u yalnızca sınırlı bir vakit amacıyla indirebilirsiniz ve şimdi Xbox One hayranlarına bir kez daha bedava bir oyun desteği sunuldu ve Microsoft Mağazasından bedava olarak yüklenebilecek yeni bir indirme sağlandı.Bugün Bandai Namco’nun yeni ismi Bless Unleashed’in beta sürümü yayınlanmaya başlayacak ve indirme dün ön yüklemeye hazır olacak.

Şimdiye dek Unleashed Bless yalnızca Xbox One amacıyla ilan edildi ve açık beta sürümünde yalnızca sınırlı bir vakit amacıyla kullanılabiliyor.
Bless Unleashed beta bugün saat 18: 00’de başlıyor ve 21 Kasım Perşembe günü aynı saatte sona eriyor.Bless Unleashed programını indirmek istiyorsanız, o vakit sabit diskinizde aşağı yukarı 20GB boş alana gereksiniminiz olacak ve Bless Unleashed ile alakalı ayrıntılar arıyorsanız, işte yeni bedava Xbox One indirmesinden bekleyebileceğiniz şeyler.

ÖZELLİKLERİ:

• Mature Minded – Bless Unleashed, zengin, komplike bir sahne arkası ve komplike bir komplo sahibi olan kuvvetli bir dünya.

• Friend & Foe – Açık ısrarcı dünya, oyuncuları efsanevi canavarlardan meydana gelen bir tehditte ve diğerlerinde hayatta kalma konusu ile alakalı zorlar. Entegre PVP her fırsatta tehlike sağlar.

• Classic Fantasy With a Twist – Büyü dolu bir dünyada, yaylı bez Mage ya da kana susamış Berserker gibi beş classic fantezi katagorisi arasında seçim yapın. Tanrılar ile alakalı gerçeği bulmak amacıyla dünyayı, tanrısallığınızla kendi fırçanız amacıyla yoldaşlarınızla seyahat edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz