Yeni Nesil P40 Pro

0
209

Huawei P40 sızıntıları önünde biraz sessiz kaldı , fakat P40, burada gösterilen P40 Pro ve P40 Pro Premium Edition olarak adlandırılan süper bir sürüm gösterilen detaylı görüntülerle süratle değişti.

Bu yeni Huawei P40 Pro görüntüleri, Android Headlines vasıtası ile, ileriki telefonun bütün açılarını işaret ediyor, arkada dörtlü Leica kamera sistemi, ön doğrultuda çift delikli kamera ve fiziksel düğmeler olacağını meydana koyuyor.

Bu ayrıntıların bir grup kaynaklardan doğrulandığını gördüğümüz amacıyla şimdi son derece tanıdık görünüyor, fakat her vakit net olmayan şey, Huawei’nin kaç adet telefon serbest bırakabileceği. Yakın vakte kadar Pro’nun arkasındaki kamera adedi ile ilgili bir oran münakaşa vardı – Premium Sürüm meydana çıkana kadar.

İlginç kamera ayrıntılarına kadar: arka ünite dört kamera işaret ediyor ve bunlardan biri periskop telefoto. Görüntüdeki ufak baskı, P30 Pro’daki kameralarla aynı olan 18-125 diyor, bu yüzden arkada 5x telefoto kamera var. O Kontrast Premium Edition’da bir 10x telefoto sistemi var zira 18-240 olduğunu.

Burada, geniş açı ve son olarak bu yakınlaştırma ile eş güdümlü 64 megapiksel ana duyargae sahip olduğumuzu varsayıyoruz. İlave duyarga büyük ihtimalle bir uçuş vakti duyargaüdür.

Diğer özelliklere gelince, sızan özelliklere göre bir 6.5-6.7 inç ekrana sahip bir Kirin 990 cihazına bakıyoruz ve 91Mobiles vasıtası ile gördüğümüz gibi tam bir renk yelpazesinde ileriki.

Tabii ki, Huawei şu anda bu cihazları Google hizmetleri olmadan pazara sürüyor ve Huawei Mobil Hizmetlerini yerine koymayı hedefliyor . Bunların problemsiz Google entegrasyonu isteyen Android kullanıcılarını tatmin edip etmeyeceği görülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz