Yeni Kamera Uygulaması Arayanlara Müjde! Photoshop Camera Geliyor

0
107

Akıllı telefonlarımızın kamera çözünürlükleri her ne kadar yüksek seviyelerde olsa da, kimi zaman yeterli gelmeyebiliyor. Bu noktada devreye giren kamera uygulamaları, kullanıcıların imdadına yetişiyor. Adobe’un, piyasada bulunan birçok kamera uygulamasından farklı özelliklere sahip olan Photoshop Camera uygulaması; hızlı uygulanan efektler ve yapay zeka desteği gibi ilgi çekici özellikler ile donatılmış.

Adobe Photoshop Camera

Henüz ön kayıt aşamasında olan Adobe Photoshop Camera; bünyesinde bulunan yapay zeka desteği sayesinde fotoğrafı çektiğiniz anda saniyeler içerisinde analiz yaparak fotoğrafı düzenleyebilmek için kullanıcıya filtre önerilerinde bulunuyor. İçerisinde kontrast, renk değiştirme, gölgeler gibi bir çok gelişmiş özelliği de barındırıyor.

Adobe Photoshop Camera uygulamasının göze çarpan bir diğer özelliği ise; fotoğrafta bulunan nesneleri tanıyabilmesi. Yapay zeka teknolojisi kullanılan uygulama, fotoğrafta hayvan, nesne ya da insan olup olmadığını saniyeler içerisinde tanıyabiliyor. Bu sayede fotoğraf üzerinde doğru şekilde düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Üstelik yapılan düzenlemeleri tek tuşla geri alabilmenize olanak sağlayan uygulama; standart kameralarda bulunan bütün özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Adobe Photoshop Camera, pozlama, titreşim, tonlar ve ışık ayarlamaları ve gölgeler gibi bir takım ayarlar; uygulamada yer alıyor.

Kullanıcılarına çekim sonrasında ya da çekim öncesinde Instagram’a uygun birçok efekt ve lens seçeneği sunan Adobe Photoshop Camera uygulaması; aynı zamanda favori efekt seçimine de olanak tanıyor.

Photoshop Camera İle Muhteşem Selfie’ler

Adobe Photoshop Camera uygulaması kullanıcılara, yerleşik kamera uygulamasından çok daha gelişmiş özellikler sunuyor. Yapay zeka desteği sayesinde yemek fotoğrafları, manzaralar ya da selfie çekimlerinin yanı sıra herhangi bir nesneye özel birçok efekt ya da lens bulundurmasının yanı sıra; portre fotoğraflarını yeniden aydınlatmanıza ve bozulmaları ortadan kaldırmanızı sağlayan hızlı düzeltmelere de imkan vermekte. Adobe Photoshop Camera uygulamasını kullanabilmek için şimdilik ön kayıt yaptırmanız gerekmekte. İlerleyen günlerde uygulama mağazasında yer alacak uygulamaya gerkesten önce sahip olabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Adobe Photoshop Camera Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Adobe Photoshop Camera uygulamasını edinebilmeniz için ön kayıt aşamalarını tamamlamanız yeterli olacaktır. Ön kayıt yaptırmak için

Buraya tıklayarak Adobe’un resmi sitesine giriş yaparak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz