Xiaomi’nin Çocuklara Özel Akıllı Saati Bunny Smartwatch 4 Pro

0
164
xiaomi-mi-bunny-watch-main_425_735

Hiç şüphesiz akıllı saatler hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Gerek görüntülü – sesli görüşmelerimizde, gerek fitness faaliyetlerimizde gerekse güvenliğimizi sağlamak için kullanabiliyoruz. Xiaomi’nin akıllı saat pazarına sunmak için hazırlandığı akıllı saat; Bunny Smartwatch 4 Pro tam da bu noktada devreye giriyor ve çocuklarımızın güvenliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Ne zaman tanıtılacağı konusunda net bir bilgi bulunmayan Bunny Smartwatch 4 Pro, çocuğunuzun bulunduğu konumu, uyku düzenini ve hareketliliğini takip ederek size ne ve ayrıntılı rapor verebilme özelliğine sahip. Şayet çocuk akıllı saat bileğindeyken önceden belirlediğiniz lokasyonun dışına çıkarsa, akıllı saat sizi bildirim yolu ile direkt olarak uyarıyor.

Bilindiği üzre teknoloji devi Xiaomi’nin Bunny Smartwatch serisi, tamamen çocukların ihtiyaçlarını ve güvenliğini sağlayacak bir akıllı saat serisi. Geçtiğimiz günlerde teknoloji haber sitelerinde gördüğümüz üzere, Bluetooth sertifikası alan firma, yeni akıllı saati Bunny Smartwatc 4 Pro’yu 10 Eylül 2019 tarihinde aldığı sertifika ile Bluetooth 5.0 ile satışa sunacak.

Xiaomi Bunny Smartwatch 4 Pro, AMOLED ekrana sahip olacak. Kısmi olarak serinin bir önceki saati olan Mi Bunny 3C’de olduğu gibi kare şekli bir ekran ile gelecek. Xiaomi Bunny SmartWatc 3’ten sonra çocuklar için ürettiği akıllı saatlerin ekran şeklinin kare olarak üreteceğini duyurdu. Saat 4,5G destekli bir şekilde gelecek.

Saatin bulunduğu çocuk uzakta ise, microSIM desteği ile sesli çağrı yapıyor. Daha önceden belirlenmiş altı numara ile iletişime geçebiliyor, arama yapabiliyor ya da arama alabiliyor. Kaydedilmemiş numaralardan arama geldiği taktirde, saat otomatik olarak reddediyor. Ayrıca saat üzerinde bulunan SOS ( acil çağrı ) butonuna basıldığı andan itibaren yedi saniyelik bir ses kaydı ve lokasyon bilgisi ebeveynlere iletiliyor. Ayrıca saatte görüntülü görüşmeler için kullanılabilecek bir adet kamera bulunuyor.

Saatte bulunan 300 mAh batarya, hiç kullanılmadan 6 gün bekleme süresine sahip. Ayrıca saatte su geçirmez özelliği var ve birden fazla telefona bağlanabiliyor. Çocuklar için özel olarak üretildiği için, radyasyon seviyesi en düşük seviyede olacak şekilde ayarlanmış. Xiaomi Bunny Smartwatc 4 Pro’nun fiyatı ise 59 Dolar Türk Lirası ile şuanki kurla 350 TL’ye tekabul ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz