Xiaomi’den Atak: Xiaomi Mi Note 10 Pro ve Xiaomi Mi Note 10 Geliyor

0
186
Mi Note 10

Tayland NBTC’den sertifika alan Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, yakın zamanda Xiaomi Mi None 10 Pro ve Xiaomi Mi Note 10’u tanıtacak.

Xiaomi, son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlar ile, fiyat performans oranı yüksek cihazları sayesinde piyasada büyük ses getirmeyi başardı. Uzun süredir Mi serisinde herhangi bir güncelleme yapmayan firma; söylentilere göre yakın zamanda Mi serisine iki yeni akıllı telefon eklemeyi planlıyor. Bugün ortaya çıkan sertifika listelemesi ile söylentiye kesin gözü ile bakılmaya başlandı.

Xiaomi’nin yeni iki telefonu NBTC’nin ( Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu ) resmi internet sitesinde listelendi. Gerekli bütün sertifikasyonu alan Xiaomi, tüm bunların ardından kısa süre içerisinde raflarda yerini alacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Note 10 ve Xiaomi Mi Note 10 Pro Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Mi Note 10 Pro ve Mi Note 10, resmi kayıtlar ile listelendi bu da iki cihazın çıkışa oldukça yaklaştığını gösteriyor. Fakat tüm bunlara rağmen iki akıllı telefonun da henüz teknik detayları tam olarak sızdırılmış değil. Sızdırılan bazı teknik detaylara göre iki cihazın da amiral gemisi olacağı söyleniyor.

Xiaomi Mi Note 10 ve Xiaomi Mi Note 10 Pro’nun gücünü QualcommSnapdragon 855+’den alacağı kesin olarak biliniyor. Öte yandan AMOLED ekran bulunan cihazlar 90 HZ yenileme hızına sahip olacak. Ayrıca Huawei’nin bir diğer cihazı olan Huawei P30 Pro’da bulunduğu gibi 50x zoom yeteneğine sahip kamera sisteminin aynı zamanda Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro’da da kullanılması bekleniyor. Henüz çıkış tarihi belli olmayan Amiral Gemisi cihazların teknik özelliklerinin belli olmasının ardından satışa sunulması bekleniyor.

Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro Fiyatı

Güçlü teknik özelliklere sahip olan Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro’nun rakip akıllı telefon firmalarına ve diğer amiral gemisi cihazlara meydan okuyacağı; satışa sunulmasının ardından büyük bir ses getireceği inkar edilemez bir gerçek. Henüz fiyatı bilinmese de; Xiaomi izlediği fiyat politikası ile kullanıcılarını ve müşterileri üzmeyecek gibi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz