Xiaomi Ürünleri Artık PTT Şubelerinde Satılacak

0
193
Xiaomi Ürünleri Artık PTT Şubelerinde Satılacak

Çin merkezli teknoloji devi ve aynı zamanda telefon üretici Xiaomi, PTT ile iş birliği yaparak yeni bir alışveriş deviri başlattı. Xiaomi ve PTT iş birliği sayesinde artık PTT şubeleri, Xiaomi ürünlerini satabilecek. Şuanlık sadece bazı PTT şubelerinde satılan Xiaomi ürünleri, önümüzdeki beş ay içerisinde 100 PTT şubesinde satılması planlanıyor. PTT şubelerinde satılacak ürünler arasında çeşitli akıllı telefon modelleri ve powerbank’ler bulunuyor.

İşbirliği konusu ile alakalı açıklama yapan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik şu açıklamalarda bulundu;

“Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Xiaomi son yıllarda ve günümüzde teknoloji sektöründe yıldızı parlayan isimlerden biridir. Türkiye ‘ de yoğun ilgi ve istek görmektedir. Şirket hem özgün tasarımları ile hem de yenilikçi teknolojik  ürünleri ile dikkat ve ilgiyi üzerine çekmeyi başarabiliyor. Ürünlerinin fiyatlarını oldukça makul bir fiyat ile satışa sunan Xiaomi fiyat listesi ve ürünün orjinalliği  ile tüketicileri cezbetmeyi başarıyor. Xiaomi ve PTT AŞ ( Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi ) oldukça ilgi çekici bir işe imza attı. Yapılan anlaşma şartlarında PTT ‘nin Gaziantep , İzmir  ve Ankara ilk sıralarda olmak üzere farklı illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler uygun fiyatlı olarak satışa çıkarılacaktır. Kullanıcalar yeni ürünlere diledikleri gibi ulaşabilme  imkanı  sağlayacaklardır. 

PTT AŞ ( Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi )  ve Xiaomi markasının yaptığı anlaşma ile akıllı telefon rekabeti daha da çok kızışacağa benziyor. PTT’ nin Gaziantep, İzmir, Ankara ve istanbul başta olmak üzere ilerleyen haftalarda da 100 farklı ilde teknoloji standları kurulacaktır. Satışlarda ilk olarak Xiaomi markasının Mi 10000 Mah taşınabilir şarj cihazları, Mi 5000 Mah taşınabilir şarj cihazları, Redmi Note 7 model akıllı telefonlarının yanı  sıra Redmi 6A, Redmi 7 , Redmi go modelli telefon çeşitleri ile satışa sunulacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz