Xiaomi MIJIA Süpürgesi Yenilendi

0
6

Akıllı telefonları, tabletleri ve akıllı saatleriyle kendisini göstermeye başlayan Xiaomi, bu alanda en değişik markalardan biri olarak değerlendirilebilir. Öyle ki marka devamlı olarak değişik bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor. Bu teknolojilerden birisi de Xiaomi MIJIA akıllı süpürge modelleri. Geçtiğimiz yıllarda ilk modelleri yayınlanan akıllı süpürgeler amacıyla yeni modellerin tanıtımının yapıldığı da açıklandı.

Xiaomi MIJIA Yeni Özelliklerle Güncellendi


Yenilenen yeni modelin akıllı süpürgeler amacıylade fark yaratacağını söylemek ise hatalı olmayacaktır. Öyle ki yeni modelle birlikte seriye üç değişik mod ekleniyor.

Süpürge modu, paspas modu, hem süpürge hem de paspas modu olarak 3 değişik modla birlikte gelen Xiaomi MIJIA, özel bir yazılımla birlikte çalışıyor. Su deposu tespit edilen ve denetimli su pompasıyla birlikte sahip olunan temizlik amacıyla su civarını de ayarlayan aygıt, yüzey tarife gibi bir artıya da sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi MIJIA


Sadece Xiaomi MIJIA aygıtının ana özellikleri değil, bunun birlikteinde aygıt amacıyla yayılan mobil programın da ilgi çektiğini ekleyelim. Mobil program üzerinden akıllı süpürgeyi denetim edebiliyorsunuz.

Cihazın temizlik durumları, temizlik amacıyla programların düzenlenmesi, temizlik zamanlamasının yapılması gibi artılarla birlikte Xiaomi MIJIA satışa çıkmış durumda. Serinin satış fiyatı amacıyla 245 dolar gibi bir açıklama yapıldı. 245 dolar satış fiyatının dışında mobil program amacıyla ekstra bir ücret istenmediğini de ekleyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz