Üst Düzey Özelliklere Sahip Akıllı Telefon: One Plus 8 ve One Plus 8 Pro Hakkında Tüm Detaylar

0
113

2013 yılında kurulan OnePlus, her ne kadar ciddi derecede yüksek özelliklere sahip olsa da; Türkiye’de satış yapmaması, kullanıcıları bir hayli üzüyor. 2020 model amiral gemisi yeni nesil akıllı telefonlarını 2020 yılının 2. Yarısında tanıtmayı planlasa da; sızdırılan bir takım bilgiler ile One Plus 8 ve 8 Pro hakkında neredeyse her detay biliniyor. 2020 yılında One Plus 8 ve 8 Pro ismine sahip olan iki akıllı telefon modeli ile Türkiye pazarına girmesi beklenen One Plus hakkında tüm detayları sizler için sıraladık.

One Plus 8 ve One Plus 8 Pro teknik özellikleri

One Plus 8 Pro hakkında ortaya atılan iddialardan ve sızıntılardan biri, telefonun ekranının kıvrımlı kenarlara sahip olduğu. Şirketin son iki Pro versiyonunda da karşımıza çıkan bu kıvrımlı ekran modeli, iddiayı destekler nitelikte. One Plus 8 Pro modelinde ekranda yuvarlak bir ön kamera deliği olması bekleniyordu fakat; sızdırılan bilgiler neticesinde; daha önce Samsung’un yeni nesil akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S10’da da kullandığı gibi hap şeklinde ikili kamera kurulumu ile geleceği aktarıldı.

6.65 inç ekran boyutuna sahip olan akıllı telefon, 120 Hz bir AMOLED panel ile satışa sunulacak. Sızdırılan bilgilere göre gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak olan akıllı telefon, aynı zamanda dörtlü kamera kurulumu ile gelecek. Tam bir fiyat performans canavarı olan One Plus 8 ailesi, birbirine yakın özellikler ile akıllı telefon pazarında yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz