TOPLAM DEĞERİ 82 TÜRK LİRASI OLAN 7 ADET ANDROİD UYGULAMA VE OYUNU KISA SÜRELİĞİNE ÜCRETSİZ

0
127

Birçoğumuz günlük yaşantımızda bilgisayar, ps, Xbox, telefon gibi cihazlarımızdan oyunlar oynamaktayız. Google Play Store üzerinde normalde ücretli olan oyunlar bazı zamanlarda kısa süreliğine ücretsiz olabiliyor. İşte bu oyunlardan bazılarını sizler için listeledik.

1-) True Skate

Normal Fiyat: 7,59 TL

Geçmiş zamanların en popüler oyuncaklarından biri olan parmak kaykaylarını artık telefonunuzda ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Parmaklarınızın esnekliğini kullanarak akrobatik hareketler yaparak eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Birbirinden farklı modu bulunan oyunda sıkılmanız neredeyse sıkılmanızın imkânsız gibi gözüküyor.

3-) Private Browser Pro

Normal Fiyat: 11,99 TL

Gizlilik ve güvenlik günümüzde herkes için önemli bir hal almıştır. Private Browser Pro kullanıcılarına yüksek güvenlik ve gizliliğin yanı sıra veri tasarrufu olanağı da sağlıyor. Birden çok arama motorunu aynı anda kullanabileceğimiz program an itibariyle ücretsiz indirme seçeneğine sahip.

4-) Password Manager

Normal Fiyat: 17,99 TL

İnternet sitelerinde onlarca platforma ve uygulamaya üyeliğimiz bulunuyor. Fakat hepsinde aynı şifreyi kullanmak güvensiz oluyor. Bu program sayesinde diğer şifrelerinizi unutmanız imkânsız bir hal alıyor. Password Manager’i ücretsiz olarak indirip uygulamaya güvenli bir şifre oluşturmamız yeterli olacak. İçerisinde bulunan diğer şifrelerimiz güvenli bir şekilde korunma olanağı sağlıyor.           

5-) Motorsport Manager Mobile 2

Normal Fiyat: 17,99 TL

iOs işletimi kullanan cihazların kullandığı App Store’da bulunan en iyi motor sporları oyununun ikinci serisi. Andoid kullanıcılarına özel kısa süreliğine indirime girmiş durumda. Güncel fiyat için Play Store’a girip bakabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurup yöneticilik yaparak oyuna başlıyoruz. Ardından pistlere iniş yaptığımızda oyun çok daha zevkli bir hal alıyor.

6-) Mayın Tarama Gemisi Pro   

Normal Fiyat: 5,99 TL

90’ların sonu ve 2000’lerin başında Microsoft’un en vazgeçilmez oyunu tartışmasız Mayın Tarlası idi. Mayın Tarama Gemisi Pro, farklı isimde olsa bile eski mayın tarlası mutluluğunu bize yaşatıyor. Eski anılarını tazelemek isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir uygulama. An itibariyle oyunu Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz