‘’THE SUICIDE SQUAD’’ İN ÇEKİMLERİ RESMEN BAŞLADI

0
158

                Dünyaca ünlü yönetmen James Gunn, geçtiğimiz yıl Marvel’dan Dc’ye transfer olmuştu. Ünlü yönetmen geçtiğimiz günlerde ‘’The Suicide Squad’’ filmi ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Ekibi ile bir araya gelerek, Warner Bros bünyesi altındaki yapım olan The Suicide Squad’in çekimlerine başlanıldığını duyurdu.

                James Gunn, Marvel’in ‘’Guardians ofe The Galaxy’’ serisiyle muhteşem bir işe imza atmıştı. Ancak ilerleyen zamanlarda sebebi belli olmamakla birlikte Disney’den kovulup tekrar işe alınmıştı. Bu transfer sonrası çalışmalarına devam eden ünlü yönetmen The Suicide Squad’ı hayata geçirmeye başlıyor. Birkaç gün önce İnstagram üzerinden ekibi ile birlikte bir fotoğraf paylaşarak çekimlere başlanıldığını duyurdu. Paylaştığı fotoğrafın altında şu sözlere yer verdi; ‘’The Suicide Squar ekibinin bir kısmı ile hafta sonu takılmacalar. Ne kadar da harika bir grup insan!’’

                James Gunn geçtiğimiz günlerde filmde oynayacak tüm ekibin tamamını sinemaseverlere açıklamıştı. Açıklanan oyuncular arasında David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Viola Davis, Idris Elba, Margot Robbie ve Michael Rooker gibi isimler yer alıyor. Bu isimlerin yanı sıra Marvel’in Thor: Ragnarok filminden tanıdığımız ve Love and Thunder’i de yönetmesi planlanan Waititi bulunuyor. Ayrıca Guardians of The Galaxy’de rol almış Michael Rooker’de kadroya son eklenenler arasında bulunuyor. Rooker daha önce çıkan haberlere göre King Shark karakteriyle rol alacaktı. Fakat sonrasında çıkan haberler doğrultusunda bu haberin yalan olduğu kanıtlandı. Rooker’in hangi rol ile sinemaseverlerin karşısına çıkacağı merak konusu.

                The Suicide Squad’de Harley Quinn karakterine yine Margor Robbie hayat verecek. Captain Boomerag’a Jai Courtney, Amanda Waller’a Viola Davis, Rick Flag karakterine ise Joel Kinnaman yer alacak. Bilindiği üzere Will Smith bu seriden ayrılmıştı. Çıkan haberlere göre Smith’in yerine Elba’nın geleceği açıklanmıştı fakat yine sonrasına çıkan haberlere göre Elba’nın farklı bir karakterde oynayacağı öne sürüldü.

                The Suicide Squad filmi, 6 Ağustos 2021 tarihinde gösterime girecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz