Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

0
149
swarm nasıl silinir?
swarm nasıl silinir?

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm, Foursquare uygulaması bünyesinde bulunuyor. Bu nedenle Swarm hesabınızı silmek için öncelikle Foursquare hesabınızı silmeniz gerekmektedir. Foursquare hesabınızı silince otomatik olarak Swarm hesabınız da silinmiş olur.

Swarm hesabını akıllı telefonunuzdan silmenin herhangi bir yolu bulunmuyor. Swarm ya da Foursquare hesabınızı silmek için bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir web tarayıcıdan resmi Foursquare sitesine giriş yapın (Foursquare.com).

Giriş yaptıktan sonra; kullanıcı adınızı ve şifrenizi gerekli alanlara doldurarak hesabınıza giriş sağlayın.

Hesabınıza girdikten sonra; https://tr.foursquare.com/delete_me adresine swarm hesabınız ile giriş yapın.

Karşınıza çıkacak sayfada Swarm ve Foursquare’dan neden ayrıldığınıza dair bir soru bulunacak. Bu soruya kendinize uygun bir cevap verin. Ve sayfanın biraz alt kısmında bulunan “DELETE ACCOUNT” seçeneğine basın.

Şayet Swarm hesabınıza Facebook hesabınız ile bağlandıysanız ve karşınıza Delete Acoount seçeneği çıkmıyorsa, Swarm ayarlarından hesabınız için bir şifre belirleyerek, yeniden Foursquare adresinden hesabınızı silmeyi deneyebilirsiniz.

Swarm Şifremi Unuttum, Hesabımı Silemiyorum

Swarm hesabınızın şifresini unuttuğunuz için giriş yapamıyor, akabinde hesabınızı silemiyor olabilirsiniz. Bu durum sizi endişelendirmesin; şifrenizi yenileyerek hesabınızı silebilirsiniz. Swarm şifrenizi yenilemek için; https://tr.foursquare.com/forgot_password bağlantısına tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan sayfada Telefon numaranızla ya da e – posta adresiniz ile kayıt olduğunuzu belirtirseniz; şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifre Sıfırlama Mail’i Ulaşmıyorsa Ne Yapmak Gerekir?

Swarm şifrenizi sıfırlamak için istediğiniz mail, şu sebeplerden dolayı size ulaşmıyor olabilir:

  • Şifre sıfırlama maili, epostanızda bulunan spam klasörüne gelmiştir.

E posta hesabınızdaki spam ya da gereksiz isimli klasörleri kontrol edin.

  • Kayıt esnasında e posta adresinizi yanlış yazmış ya da farklı bir e posta adresi ile kaydolmuş olabilirsiniz.

Bu durumu aşmak için aşağıdaki linke giriş yaparak bir form oluşturabilirsiniz. https://support.foursquare.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=7200

 Swarm Son Görünen Yer Nasıl Silinir?

Çeşitli sebepler ile Swarm uygulamasında son görülen konumunuzun başkaları tarafından görünmesini istemiyor olabilirsiniz. Çoğu zaman kullanışlı olsa da bazı durumlarda bu özellik can sıkıcı olabiliyor. Lakin şuanlık mevcut sürümde; son görülen yeri gizlemek ne akıllı telefonlardan ne de bilgisayardan mümkün değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz