Selfie Çekmek İçin Kullanabileceğiniz Şahane Uygulamalar

0
143
selfie

Sosyal medyanın hayatımızda büyük yere sahip olmasının ardından olmazsa olmazlarımızdan biri de Selfie oldu. Kimi zaman arkadaş grubu ile kimi zaman ise arkamıza manzarayı alıp çektiğimiz selfie çekimlerinin kusursuz olmasını istiyoruz. Lakin her ne kadar telefonlarımızın ön kamerası kusursuza yakın olsa da, filtre konusunda sınıfta kalıyorlar. Bu sebeple çoğu zaman 3. parti kamera uygulamalarına ihtiyaç duyabiliyoruz.

Sizler için ihtiyaçlarınızı karşılayacak derecede iyi özelliklere ve güçlü filtrelere sahip 10 selfie uygulamasını sıraladık.

En İyi Selfie Uygulamaları;

Sweet Selfie

Sweet Selfie, kamera uygulaması olmanın dışında fotoğraflarınızı düzenleme olanağı da tanıyor. Birçok çıkarma ve filtre içeren uygulamada vinyet, blurlama ve retro gibi efekt seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda fotoğraflarınızı düzenlerken, saç stili değiştirme ve diş beyazlatma gibi bir çok gelişmiş özelliği de bünyesinde barındıran uygulama, makyaj fonksiyonlarına da sahip.

Perfect365

Selfie çekerken kameranızın ve filtrelerin olabildiğince kusursuz olmasını istiyorsanız, Perfect365 isimli uygulamayı kullanmanızda fayda var. Uygulama ile fotoğraflarınıza makyaj ve kıyafet eklemeleri yapabilirsiniz.

Retrica

Retrica, selfie uygulamaları arasında şuana kadar en çok indirilme sayısına ve en yaygın kullanıma sahip uygulamaların başında geliyor. Retrica kamerası ile fotoğraflarınıza canlı olarak efekt uygulayabilir ve bambaşka bir fotoğraf elde edebilirsiniz. Uygulama bünyesinde birçok profesyonel efekt bulunuyor.

Facetune

Uygulama marketlerinde 16 TL’ye satılan Facetune, zaman zaman indirime girebiliyor. Son zamanların en güçlü selfiye kamerasına ve düzenleme paneline sahip Facetune ile, portre fotoğrafları kolayca düzenleyebilir, dişlerinizi beyazlatabilir, göz bebeklerinizdeki kırmızı yansımayı kaldırabilir, saçlarınızda bulunan beyazları kapatabilirsiniz. Arkaplanı bulanıklaştırmanızı sağlayan aracı ile, birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Candy Camera

Selfie kamerasında gerçek zamanlı filtre ve efekt eklemenize olanak sağlayan Candy Camera’da yüzlerce efekt bulunuyor. Ayrıca uygulama bünyesinde tamamen ücretsiz olarak görüntülü ve sesli arama özelliği de mevcut.

Beauty Plus

Tıpkı FaceTune uygulamasında olduğu gibi, çekimleriniz üzerinde değişimler yapmanızı, cildinizde kusur olarak tanımlandırdığınız unsurları düzenlemenizi sağlıyor. Mükemmelliyete çok yakın olan bu uygulama, uygulama mağazalarında ücretsiz olarak bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz