Samsung’tan Şaşırtıcı Yenilik: Televizyon, Odanızın Şeklini Alıyor!

0
156

Bir televizyon düşünün ki, hangi odaya kurayım diye kara kara düşündürmesin. Koyduğunuz tüm odalar ile harika kombin oluştursun ve mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlasın. Üstelik kolay taşınabilir ve harika montaj kolaylığı ile. Evet! 2019’da görücüye çıkan Samsung’un akıllı televizyon modeli QLED teknolojiye sahip Art Book’tan bahsediyoruz.

Dünya’nın en büyük teknoloji fuarı olarak bilinen IFA 2019’da görücüye çıkan ve harika tepkiler alan yeni akıllı televizyon, gerçekten de akıllı özellikleri ile dikkat çekiyor. Öyle ki, televizyonu hangi odaya kurmalıyım sorusunun cevabını en iyi şekilde veriyor ve bu televizyon kapladığı alandan tutun da montaj derinliğine kadar her şeyi, sizin beklentilerinize göre ayarlıyor.

IFA 2019’da Muhteşem Televizyon Teknolojileri

Bu yıl Almanya’nın Berlin şehrinde açılan teknoloji fuarında, binlerce farklı markanın on binlerce farklı modelleri, teknoloji severler ve yatırımcılar ile buluşturuldu. Binlerce stant çalışanının yanı sıra milyonlarca ziyaretçinin de bulunduğu bu festival havasındaki fuarda, en büyük tepkiyi hiç kuşkusuz Çin’in elektrikli arabalarından sonra, Samsung’un akıllı televizyonları aldı. Bu mükemmel tepkinin en dikkat çekici nedeni ise; evlerinde hangi odaya veya hangi alana televizyonunu monte edecekleri konusunda soru işaretleri olanların, aklındaki soru işaretlerinin ortadan kalkması oldu. Zira, Samsung’un QLED teknolojisi ile desteklenen Art Book akıllı televizyon modelinde, görüntü kalitesi bozulmadan, cihazı dilediğiniz ebatlara getirebiliyorsunuz.

55 inç’lik Boyutlarda Dahi 8K Görüntü Kalitesi

Cihazın sadece montaj kolaylığı ve odaya kombinin mükemmelliği değil, aynı zamanda 55 inç ve üzeri ekrana sahip televizyonlarda, yeni çözünürlük teknolojisi olan Premium 8K çözünürlüğünün sağlanıyor olması da dikkat çekiyor. 30 bin TL’den başlayan bu cihazların ne kadarlık satış rakamlarına ulaşacağı ise merak konusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz