Samsung Galaxy Z Flip: Özellikler, çıkış tarihi, haberler ve söylentiler

0
147

İlk Galaxy Fold’u pazara süren uzun ve dolambaçlı bir yoldan sonra Samsung, çalışmalarında ikinci kuşak bir aygıta sahip. Fakat orijinalin aksine, Galaxy Z Flip’in kapaklı bir katlanır dizaynda spor yaptığı ifade ediliyor.

Bu özellik, yeni kuşak Galaxy katlanır telefonu çevreleyen bütün sızıntıları, söylentileri ve spekülasyonları tamamlıyor. İşte şimdiye kadar herkezin bildiği her şey …

Samsung Galaxy Z Flip: Çıkış tarihi ve fiyatı
Olası 11 Şubat duyurusu
Amiral gemisi şeker çubuğu telefonu olarak fiyatlandırılacak
Samsung , Mobile World Congress’in önünde S11 ya da S20 olacak olan amiral gemisi Galaxy S serisini açıkladı ve Samsung, Galaxy Unpacked’in 11 Şubat 2020’de gerçekleştirileceğini doğruladı. – ve teaser’ın içersinde katlama aygıtları gibi bir şey var.

Etkinlik San Francisco’da gerçekleşecek.

Fiyat gelince, Samsung’un Z Flip’i fiyat yönünden Galaxy S11’in beraberinde konumlayacağı söylentisi var. Bu, daha düşük özellikli bir telefon manasına gelecektir, fakat daha erişilebilir. Bu, € / $ / £ 1000’in altında yaklaştığını görebiliyordu. Kore fiyatına göre perakende fiyatının 860 $ kadar düşük olma ihtimalini öne süren bir söylenti var.

Samsung Galaxy Z Flip adı
Buna Fold 2, Bloom deniyor, SM-F700 model numarası doğrultusundan biliniyor, fakat pazara sürülen ad Samsung Galaxy Z Flip olacak gibi gözüküyor.

Bu, Twitter’da itimat edilir bir sızıntıdan geliyor ve telefon amacıyla mantıklı bir isim sağlıyor ve “Bloom” olarak adlandırılacağını dile getiren bir dizi söylentiyi takip ediyor – uzun süredir kod adı.

Bu söylentiyi doğrulayacak diğer bir şey olmasa da, seriye bir isim sağlıyor – Galaxy Z – Samsung’un ileride diğer katlanabilir telefonları Galaxy Z ailesine bırakabileceği manasına geliyor.

Samsung Galaxy Z Flip: Tasarım ve görüntüleme
Kapaklı dizayn
6,7 inç ekran söylentisi
Orijinal Fold’dan daha ufak
Z Flip’in orijinal Fold’dan mühim ölçüde değişik bulunduğu söylentileri bulunduğu yerde dizaynında: ikinci kuşak katlanır telefonun, Moto Razr’a benzeyen daha ufak bir katlama aygıtı önerecek olan kapaklı bir dizayna sahip bulunduğu ifade ediliyor . Siyah ve mor seçeneklerde bulunduğu ifade ediliyor.

Bu dizayn Samsung doğrultusundan bir konsept olarak gösterildi ve son günlerde bu tür bir dizaynın vahşi fotoğraflarını gördük – bunun konsept telefon, prototip ya da tam bir düzmece olup olmadığını söylememize rağmen.

Bu görüntülerle alakalı enteresan olan şey, ekranın çevresinde hala ağır bir çerçeve olması, Samsung’dan beklediğimiz uçtan uca deneyim. Bu ekranın başında 6,7 ​​inç bulunduğu söylentisi yapıldı. Mevcut Galaxy Fold’a benzemesine rağmen, menteşenin çevresinde çok çok detay göremiyoruz.

Kesinlikle, telefon kapatıldığında, sahip olunan Galaxy Fold’a benziyor gibi gözüküyor, bu yüzden aynı korumalı menteşeye sahip aynı plastik kaplı AMOLED ekran bulunduğunu ve ekranın kenarını güvenliğini sağlamak amacıyla çerçevenin lüzumlu bulunduğunu hayal ediyoruz. ve soyulmayacağından emin olun. Samsung, son günlerde ekranın korumasını artırabilecek ultra ince cam amacıyla bir patent açtı, fakat bunun nasıl çalışacağını bilmiyoruz.

Dış kısım parlak bir yüzey gibi gözüküyor ve dış doğrultuda ufak bir ikincil ekran var – daha büyük bir dış ekran olup olmadığını söylemek yok. Şuana kadar gördüğümüz kadarıyla bu tür olmayabilir.

Samsung Galaxy Z Flip: Özellikler
Qualcomm Aslanağzı 855
256 GB depolama alanı
4G LTE
Artık Galaxy Z Flip’in Qualcomm Snapdragon 855 platformunda oturacağını gösteren itimat edilir bir kaynaktan sızıntı yaptık. Bu, fiyatı denetim altında tutmak ya da geliştirme döngüsünün Samsung’a Snapdragon 865’i kullanma vakti vermemesi olabilir. Her iki halde da, ufak bir nokta ve hala amiral gemisi katagorisi donanım. Snapdragon 855 kullanıldığında, bunun yalnızca 4G olacağını duyduğumuz söylentileriyle de uyumlu.

Gelecekteki bir Galaxy Z Flip ile alakalı rastgele bir spesifikasyonun diğer sözleri, 256GB depolama alanına sahip olacağını ve batarya kapasitesiyle alakalı birtakım tartışmalar bulunduğunu ve telefonun belki de kısıtlamaları nedeniyle iki değişik pil ebatının olacağını iddia ediyor. Uzay.

Bir kullanıcı arayüzünde süratli şarjı destekleyebileceğini gösteren birtakım kodlar da bulundu.

Samsung Galaxy Fold incelemesi: Katlanır şaheser mi yoksa temel olarak kusurlu mu?
Samsung Galaxy Z Flip fotoğraf makineleri
Çift harici kamera
Tek 10MP delme deliği ön kamera
Kameralar ile alakalı ilgi edilmesi gereken ilk şey, dışta çift kamera olması. Bunların , ikinci bir telefoto lensiyle S20 Ultra’ya ana kamera olarak giden 108 megapiksel duyarga olacağını öneren bir söylenti var . Hem de S20’nin daha ideal olabilecek yeni bir 12 megapiksel kameraya sahip olacağına dair bir söylenti var. Hangi kameralarda göreceğimiz konusu ile alakalı somut bir şey yok.

Bu, içte ve dışta tam kameralarla donatılmış orijinal Galaxy Fold’dan çok değişik.

Önden bakan kamera amacıyla, Samsung’un tek bir delikli kamera ile gittiği anlaşılıyor ve bunun 10 megapiksel bir duyarga bulunduğu bildiriliyor – büyük ihtimalle Samsung Galaxy Note 10 ile aynı.

Samsung Galaxy Fold kapaklı söylentiler: Şuana kadar ne oldu?
İşte şimdiye kadar yeni Galaxy Fold’u çevreleyen bütün söylentiler ve sızıntılar.

16 Ocak 2020: Samsung Galaxy Z Flip’in fiyatı 860 $ ‘a kadar düşebilir
Fiyatlar Kore’de sızdı ve bu fiyatların dönüştürülmesi Galaxy Z Flip’in başlangıçta düşündüğü kadar pahalı olmayabileceğini gösteriyor.

13 Ocak 2020: Samsung’un ikinci kuşak katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip olarak adlandırılıyor
Saygın bir Twitter sızıntısı, Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’i arayacağını doğruladı .

10 Ocak 2020: Samsung’un bir ileri Galaxy Fold’u gerçekten Galaxy Bloom olarak adlandırılabilir
Kore medyasından gelen rapor eder , CES 2020’deki kapalı kapılar ardındaki toplantıda bir slaytta Bloom adı gösterildiğini açıkladı .

7 Ocak 2020: Samsung Galaxy Fold 2’nin Snapdragon 855 ile geleceği söylentileri
Güvenilir bir sızıntı, Galaxy Fold 2’nin Snapdragon 855 ile gelebileceğini tavsiye etti .

5 Ocak 2020: Samsung, Galaxy Unpacked’i 11 Şubat 2020 amacıyla onayladı
Samsung, 11 Şubat 2020’de bir Galaxy Unpacked faaliyeti düzenleyeceğini doğruladı ve Fold 2’nin orada açıklandığını görebiliriz.

3 Ocak 2020: Samsung’un bir ileri Galaxy Fold’u süper süratli şarj edilebilir
Kod ögesidir keşfetti Galaxy katlayın amacıyla Samsung’un Tek arayüzünde süratli şarj önerir.

19 Aralık 2019: Samsung’un kapaklı Galaxy Fold dramatik bir tarzda sızdırıyor
Samsung’un yeni katlanabilir telefonunu gösterdiğini iddia eden görüntüler Weibo’da meydana çıktı ve Samsung’un bir ileri katlanabilir telefonunun potansiyel dizaynına iyi bir göz attı.

13 Aralık 2019: Ultra İnce Cam (UTG) ticari marka başvurusu
Biz gibi ilk Ekim 2019 senesinde sırtına dokundu , Samsung patent amacıyla o Dowoo INSYS vasıtasıyla üretiyor (Ultra İnce Glass var) ‘UTG’, bakıyor. Çizilmeye karşı dayanıklıdır, plastik kaplamalardan daha serttir, fakat bilhassa katlanabilir bir aygıt amacıyla cam kırılganlığı problemlerini kesinlikle ortadan kaldırmaz.

11 Aralık 2019: Samsung Galaxy S11 serisi 18 Şubat’ta pazara sürülebilir
Bu öykü Samsung Galaxy S11’in 18 Şubat’ta pazara sürülebileceğini öne sürse de, bir ileri katlanabilir telefonun aynı etkinlikte meydana çıkması mümkündür.

2 Aralık 2019: Samsung Galaxy Fold 2’nin fiyatı aşağı yukarı 845 $
Kore medyasından gelen rapor eder , yeni Galaxy Fold’un Samsung Galaxy S11 ile eş güdümlü lansmanla aşağı yukarı 845 $ ‘a 1 milyon won’a mal olma ihtimalini gösteriyor.

18 Kasım 2019: İkinci Samsung Galaxy Fold daha ucuz ve büyük ihtimalle bir flip telefon olacak
Söylentiler bir ileri Galaxy Fold’un kapaklı bir dizayn olacağını ve biraz daha ideal bir alana yerleştirileceğini gösteriyor.

29 Ekim 2019: Samsung’un en son katlanabilir akıllı telefonu temel olarak bir dokunmatik ekranlı flip telefon
Samsung , bir geliştirici konferansında katlanır bir telefon kullandı ve konsept model olarak tanıttı, fakat Samsung’un ileride katlanabilir telefonlarla nereye gidebileceğine dair bir düşünce verdi.

29 Ağustos 2019: Samsung yatay katlanabilir telefon bu tür görünebilir
Samsung patentlerine dayanan konsept render’lar, bize bir Samsung flip telefonunun nasıl görünebileceğine bir göz atıyor .

6 Haziran 2019: Çentiksiz, uçtan uca renderlar (ABD patentine göre)
Orijinal Fold düzgün bir şekilde başlatılmadan çok önce, yeni kuşak aygıtın nasıl görünebileceğine dair, kenardan kıyıya ekranla ve yolda sinir bozucu çentikler olmadan meydana çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz