Samsung, Galaxy S10 Serisi İçin İlk Kararlı Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

5
131

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S10, ilk kararlı Android 10 sürümünü almaya başladı. Şimdilik yalnızca Almanya’da yaşayan Galaxy S10 sahipleri indirebilse de; Android 10 güncellemesi çok kısa bir süre içerisinde tüm Samsung Galaxy S10 sahiplerine sunulacak.

Önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Samsung, 2019 yılının ilk çeyreğinde akıllı telefon piyasasına sürdüğü Galaxy S10 serisi, bugün itibariyle Android 10 güncellemesi almaya başladı. Almanya’da yaşayan Samsung Galaxy S10 kullanıcıları yalnızca One UI 2.0 beta programına sahip olan kullanıcılar, bugün 140 MB büyüklüğüne sahip olan bir güncellemeyi almaya başladılar.

Samsung’un beta programına katılan kullanıcılarda; Android 10 sürümünün zaten yüklü olduğundan yazılımın boyutu da küçük olduğu söyleniyor. Yeni gelen bu güncelleme, Samsung Galaxy S10 için ilk kararlı Android 10 sürümü olma ünvanını elinde bulunduruyor ve Aralık ayı güvenlik yalamalarını da içerisinde bulunduruyor. Bu güncelleme ile Almanya’da yaşayan Samsung Galaxy S10 sahipleri, Android 10 deneyimini yaşamaya başlamış durumdalar.

Eğer siz e bir Samsung Galaxy S10 kullanıcısıysanız ve akıllı telefonunuz Almanya meşeili bir akıllı telefon ise, bu güncellemeyi siz de alabilirsiniz. Eğer bu şartları taşıyorsanız; akıllı telefonunuzun ayarlar sekmesine giriş yaparak Yazılım Güncelleme bölümünün alt kısmında bu güncellemeye ulaşabilir, yükleyebilirsiniz. Öte yandan yayımlanan Android 10 güncellemesi, Samsung Galaxy S10 serisinin tüm varyantlarında; yani Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus modellerinde de gerçekleştirilebiliyor.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz