Realme OS İşletim Sistemi Geliyor…

0
6

İlk olarak Oppo markasının altında çalışmaya başlayan Realme, çok kısa bir vakit evvelce Oppo’dan tamamiyle ayrılmış ve bağımsız bir marka olarak karşımıza çıkmıştı. Merakla beklenilen yeni akıllı telefonları amacıyla hazırlıklarına da devam eden marka, şu sıralar yeni bir işletim sistemi ile gündeme gelmeye başladı.

İddialara göre markanın yeni akıllı telefonlarında yer alacak olan bir işletim sistemi sunulacak. Realme OS adıyla gelmesi beklenilen yeni işletim düzeneğinin özellikleri hususu ile ilgili çok bir ayrıntı yok fakat beklentiler de yavaş yavaş meydana çıkmaya başladı. Buna göre iki değişik olasılığın meydana çıktığını söylemek hatalı olmayacaktır.

Realme OS Geliyor


Elde edilen verilere göre söz hususu işletim sistemi Android Q üzerinden tasarlanan bir arayüz şeklinde olabilir. Yani Android tabanlı özelleştirilmiş olan bir işletim sistemi söz hususu olabilir.

Bunun dışında tamamiyle bağımsız olarak bir seri gelebileceğinden de söz ediliyor. Bir iddia da tamamiyle bağımsız, Android işletim sisteminden değişik bir sürümün geleceği yönünde.

Her iki iddia amacıyla de şu an amacıyla bulgular meydana çıkmış değil. Öncelik ile her iki iddia amacıyla de açıklamaları takip etmek gerekecek.

Realme OS adıyla gelmesi beklenilen yeni işletim sistemi sürümünün ise çok kısa bir vakit sonra meydana çıkması beklentisi var. Muhtemelen Realme 5 akıllı telefonlarının tanıtımı ardından yeni işletim düzeneğinin verilerinin de yaklaştığını göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz