Rambo: Son Kan

0
170

Meksika, 31 eyaletten oluşan 700.000 mil karelik bir Kuzey Amerika ülkesidir . En azından gerçekliğimizdeki durum bu. Sylvester Stallone’ı baştan aşağı insansı ölüm makinesi olarak kabul eden “Rambo: Last Blood” gerçeğinde , Meksika, kahramanlığımızın olacağı huzurlu Arizona çiftliğinden arabayla yaklaşık 40 dakikalık bir mesafede, çok kötü bir mahalle. Bu film güvenilir olmak, son durağını yapmak.

Bu çiftlikte, yaşlı savaşçı John Rambo atları eğitir, keskin metal nesneler oluşturur ve evin altına inşa ettiği bir tünel ağına bakar. Bunu yapmak için motivasyonu, savaş travması ve savaş sonrası travması ve diğer birçok Rambo filminde başına gelen tüm olaylarla bağlantılı. “İlk Kan” (1982), Vietnam’daki bir veterineri hakkında oldukça düşünceli bir tabloydu, ancak devam filmleri kan almada gerici egzersizlerdi. Bu filmdeki Meksikalı kötü adamlar bir nevi benzer şekilde eski haline getirilmiş bir ifade sunarken, bu resmin tam bir öğütme evine gitme isteği kadar öğütecek siyasi bir baltası yok.

Rambo’nun genç koğuşu Gabriela ( Yvette Monreal ) bir sabahı “Meksika’ya gitmem gerek” dedi . “Neden bunu yapmak istiyorsun?” Diye soruyor Rambo. Sebepleri var ve onları tatmin ettikten sonra, seks tacirleri tarafından uyuşturulup kaçırılıyor. Bu sadece çilesinin başlangıcı – zavallı karakter oldukça saldırgan, ama Rambo’nun ölüm öfkesini tetikleyen bir pervane. Kaçakçıları, bu zırhlı çiftliğine geri çekerek tatmin ediyor, burada Z filmlerinin oodlesinden türetilen kanlı yöntemleri kullanarak onları gıdıklıyor.

Öldürmeler (kafaları doldurma, parçalanmalar ve daha fazlası) büyük bir biçimde tasvir edilirken – yönetmen Adrian Grunberg’in emin olmak için adımlarını ve kanlı etkilerini – bir bütün olarak fotoğrafın çürüktü, mekanik. Kötü adamlar gönderilirken, yaşlı Rambo çiftlik evinin verandasındaki sallanan sandalyeye gider ve yoğun gününü yansıtır. Film yarı sepyaya gidiyor ve ilk “Rambo” filme geri dönen puslu suluboya anıları ele alıyoruz; o zaman tam metal bir ceket Rambo dünyasındayız, onun insanlara ve diğer şeylere ateş etmesiyle, sonra verandaya geri döndük.

Rambo: Son Kan‘ın İncelemesini Baston Kafalar Olarak İnceledik..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz