PLAYSTATİON EKİM AYINDA ÜCRETSİZ OYNANABİLECEK OYUNLARINI DUYURDU

0
134

                PlayStation ve Sony’nin işbirliği sayesinde kullanıcılara sunulan Plus aboneliği, bilindiği üzere her ay kullanıcılarına bazı oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Yeni yapılan açıklamaya göre Ekim ayında ücretsiz olarak oynanabilecek oyunlar duyuruldu. Sony, önümüzdeki ay ücretsiz olarak vereceği oyunları ‘’MLB The Show 19″ ve “The Last of Us: Remastered” oyunları olarak açıkladı.

                Japonya ülkesinin uzun yıllardır teknoloji devi unvanını taşıyan Sony, her ay olduğu gibi bu ayda düzenlediği ücretsiz oyunları sayesinde oyun severlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Fakat bu oyunlardan tüm oyun severler maalesef ki faydalanamıyorlar. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine bedava olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için belirli bir ücret ödeyerek ‘’PlayStation Plus’’ üyeliğine sahip olmak gerekiyor.

                Sony geçtiğimiz gün PlayStation’un resmi internet adresi üzerinden yaptığı duyuruda Ekim ayında PlayStation Plus üyelerinin faydalanabileceği oyunları açıkladı. Yapılan duyuruya göre Sony, Ekim ayı itibari ile 2 adet farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak. Sizler için bu oyunları kısaca inceledik;

                1-) MLB The Show 19

                MLB Show serisi beyzbol oyunları serisinde her zaman kalitesini korumaktadır. MLB The Show 19 yeni serinin oyunudur. Yeni olmasına rağmen Sony kullanıcıları için Ekim ayında bu oyunu ücretsiz sunuyor. Bu oyun ile birlikte bazı oyun içerikleri de ücretsiz olarak sunulacak.

                2-) The Last of Us: Remastered

                The Last of Us serisi, PlayStation tarihinin en popüler ve en sevilen oyunlarından biridir. Oyun, yakın gelecek itibari ile yeni bir sürüm ile giriş yapacak. Gelecek yıl ‘’The Last of Us: Part II’nin çıkacağı geçtiğimiz aylarda Sony tarafından açıklanmıştı. Gelecek yıl çıkacak olan oyunu PlayStation Plus üyeleri Ekim ayında ücretsiz olarak deneme fırsatı bulacak. Merakla beklenen bu oyunun yeni serisi olan The Last of Us: Remastered’u oyun severler Ekim ayının ilk gününden itibaren ücretsiz olarak oynayabilecekler.

                PlayStation aboneleri bu oyunları 1 Ekim ile 4 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabilecekler. Eylül ayında ücretsiz olan Arkham Knight ve Darksiders III oyunlarını ise 30 Eylül tarihine kadar ücretsiz oynamaya devam edebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz