Logitech, Apple’ın Pro Display XDR’si için 1000 ₺ değerinde manyetik 4K’lık özel bir web kamerası tanıttı

4
246
4k-kamera
4k-kamera

Apple‘ın 29,000 ₺ lik Ekranı XDR’nin çoğu özelliği ve ileri teknoloji özellikleri var, fakat sahip olmadığı tek şey görünümlü aramalar amacıyla birleşik bir internet kamerası. Neyse ki, Logitech, Apple’ın yeni ekranı ile çalışmak üzere özel olarak geliştirilmiş 199,99 dolarlık bir aksesuarı olan yeni 4K Pro Magnetic Webcam ile teknik özellikteki boşluğu doldurmak amacıyla burada .

1,200 ₺ ‘lik en ucuz internet kamerası çözümü bulunmuyor, fakat Apple’ın Pro Ekranı XDR, pahalı 5,800 ₺ standında bulunduğu gibi pahalı aksesuarlara yabancı değil. 4K Pro Manyetik Web Kamerası, ekrana tam oturması amacıyla geliştirilmiş bir stantla ekrana manyetik olarak tutturulur. Logitech, mıknatısın yanlara portre modunda döndüğünde bile bağlı kalacağı yeteri kadar kuvvetli bulunduğunu söylüyor. Ekranın geri kalanı döndürüldüğünde video girişini otomatik olarak bile döndürebilir, Bu sayede ekran tarafınızı ne olursa olsun, video sohbeti yapabilirsiniz.

İşlerin teknik tarafında, 4K Pro Manyetik Web Kamerası 4K’ya kadar video akışını destek veriyor ve gürültü iptali olan iki birleşik mikrofona sahip. Ekrana (ve ileri bilgisayara) bağlantı, kutuya dahil olan bir USB-C ila USB-C kablosuyla yapılır. Ve elbette, her şey, kurulumunuzun kalanıyla uyuşması gereken bir Apple esque anodize alüminyum kaplamaya sahiptir.

Apple’ın Pro Display XDR’de bir internet kamerası içermemesi tuhaf bir ihmal gibi görünebilir, fakat monitörün film planlama bölmeleri, fotoğraf stüdyosu ve oluşturma süitleri gibi yerlerde profesyonel düzeyde çalışma amacıyla bulunduğunu düşünürsek, Apple’ın burada görsel performansa odaklanacağı anlaşılabilir.

Logitech’in 4K Pro Manyetik Web Kamerası 2020 yılının Ocak Ayı ayında yayınlanacak. Artık Logitech’in internet sitesinden daha erken sipariş verebilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz