iPhone 11 piyasada başarısız olabilir.

0
83

Apple’ın iPhone 11 lansmanı Asya pazarlarını etkilemekte başarısız olacak gibi görünüyor. En azından analistler şuan bunu konuşuyor.

Hepimiz Apple’ın yeni telefonunu merakla bekliyorduk ancak tasarım konusunda hayal kırıklığına uğrattı ve bu Twitter’da en çok konuşulan olaylardan biri oldu.

Merakla beklenen iPhone 11 elbette bütçeyi zorlayacak bir telefon olacaktı ancak analistler bu kadarını beklemiyordu. Apple giriş seviyesi modeli için daha düşük bir fiyat, 750 $ iPhone XR’den iPhone 11 $ ‘a 700 $’ a kadar bazı tartışmalara neden oldu, ancak analistler şüpheci.

Bu hareketin, insanların Huawei telefonlarına yönelttiğini düşünüyor ki haksız sayılmazlar. Tasarım konusunda Huawei, iPhone’ların izinden gittiği için tasarımını sevenler ve kameraya önem verenlerin yeni gözdesi haliyle Huawei oluyordu. Elbette bu Appşle marka telefondan daha uygun bir fiyata olduğu için kullanıcılara cazip geliyordu.

Apple’ın pazar payının son çeyrekte kaydığı Çin’deki kaybedilen yeri yeniden ele almayı hedeflediğine inanılıyor. Yeni iPhone 11 modelindeki ekstra üçte biri olan ikinci bir kamera 2019’un geçen yılki XR ve XS’ye kıyasla öne çıkan özelliği. Küçülen pazar payını Apple yeni telefonlarıyla büyütebilecek mi, nasıl bir yol izleyecek bizde merak ediyoruz. Bunu da ancak zamanla öğrenebileceğiz.

Peki siz Apple’ın gidişatı konusunda ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz