Huawei Watch GT 2: Ne Zaman Çıkacak ?

0
125
Huawei-Watch-GT-2-leak

HuaweiMate 30 ailesiyle beraber tanıtılan yeni nesil akıllı saat Watch GT2, hem donanımsal özellikleri hem de tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Huawei Watch GT 2, 14 saatlik pil ömrüne sahip lakin normal kullanım şartlarında 2 haftalık kullanım imkanı sunabiliyor.

Üç boyutlu cam tasarımı ile sınırsız ve önceki serilere göre daha geniş ekranı bulunan Huawei Watch GT 2, bu ekran özelliklerini taşıyan ilk akıllı saat unvanını taşıyor. Bu yeni nesil akıllı saat, zengin sağlık programları sayesinde daha fazla spor modu sunuyor. Ayrıca kapsamlı sağlık görüntüleme ve yönetim yeteneklerini güncelleyerek Bt bağlantısı ile telefon üzerinden müzik dinleme ve arama yapma gibi birçok işlevi başarıyla gerçekleştiriyor.

Huawei Watch GT 2, düşük güç tüketimine karşın yüksek performans deneyimi sunuyor. Seramik çerçeve tasarımı ve paslanmaz çelik kasası sayesinde çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dirençli olan HuaweiWatch GT 2, 10.6 mm inceliğinde ve ayrıca AMOLED ekrana sahip.

Akıllı saatte Huawei’nin kendi işletim sistemi olan Harmony OS kullanılıyor. Ayrıca Watch GT 2’nin ekranı bir önceki modellere kıyasla bir tık daha büyük. Bünyesinde bir adet yerleşik hoparlör ve mikrofon taşıyan Huawei Watch GT 2’de görüntülü ve sesli telefon görüşmeleri de yapılabilecek. Telefonlar ile Bluetooth teknolojisi sayesinde eşleşecek olan saatin 4G desteğinin olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Akıllı saat piyasasında ilk kez çift çipset mimarisi ile tasarlanan Watch GT 2, 14 günlük pil ömrü sunuyor. Elbette ki kullanıma bağlı olarak pil ömrü değişebilen akıllık saat ile, nabız takipbi açık durumdayken, haftada toplam 1,5 saat egzersiz yapıldığında şarj süresi ortalama 2 hafta, nabız kapalı durumdayken, yalnız mesaj ve arama alırken 30 gün, sürekli nabız takibi ve egzersiz takibi, GPS açık durumdayken 22 saatlik bir kullanım sunuyor. Huawei Watch GT 2 modelinde oldukça üstün batarya performansı sunuluyor. Batarya gücünün arttırılmış olmasından dolayı Huawei Watch GT 2, oldukça popüler olacak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz