Honor Smart Screen TV piyasada

0
5

Akıllı telefonlar amacıyla iyi markalar arasında yer almaya başlayan Honor, bir yandan yeni akıllı telefonlar tanıtıyor olsa da markanın yeni akıllı mamüller amacıyla de çalışmalar yaptığı meydana çıktı. Geçtiğimiz haftalarda oluşturulan paylaşımlarda Honor Smart Screen TV serisi meydana çıkmıştı.

Markanın ilk akıllı televizyon modeli olmasının yanında, Huawei’nin işletim sistemini de kullanacağı iddia edilen yeni televizyon modellerinin görselleri de meydana çıkmaya başladı. Son olarak yeni cihazın çalışır durumda bir fotoğrafı yayınlandı. Bu şekilde detaylarda meydana çıkmış oldu.

Honor Smart Screen TV Neler Sunuyor?


Yeni akıllı televizyon modellerinin canlı görsellerinin yayınlanması, HongMeng OS işletim düzeneğinin de meydana çıkmasını sağlamış oldu. Yeni işletim düzeneğinin çalışır durumda görüntülenmesini gerçekleştiren ilk görsel olan yeni görselin, Honor Smart Screen TV amacıyla de mühim verileri meydana koyduğunu görüyoruz.

Baktığımız vakit çerçevelerin son derece ince olacağını ve genel olarak televizyonun da ince olacağını görüyoruz. Bunun dışında AI kamera olarak tanınan açılır kapanır suni zeka kamasının görüntülenmesi olası olmadı. Paylaşılan görseller televizyonların alt bölümünü meydana koyuyor.

Bu da demek oluyor ki net tasarımı elde etmek olası olmadı. Bütün bu detaylarla birlikte Honor Smart Screen TV serisinin tanıtımının da 10 Ağustos tarihinde yapılacağını ekleyelim. 10 Ağustos tanıtımı ardından bütün detayları elde edeceğiz. İşlemci ve işletim sistemi en çok merak edilen kısım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz