HEYECANLA BEKLENEN BREAKING BAD FİLMİ 11 EKİM’DE NETFLİXTE YAYINLANACAK

0
131

20 Ocak 2008 – 29 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan ve dünyanın en iyi dizilerinden biri olarak gösterilen Breaking Bad, aynı adı taşıyan filmi ile 11 Ekim’de gösterime girecek. Yapımcılığını Vince Gilligan’ın üstleneceği filmin tam adı El Camino: A Breaking Bad Movie olacak Filmin başrollerinde yine Aaron Paul’u izleyeceğiz. Dizide Jesse Pinkman rolünü başarıyla üstlenmiş usta oyuncu film hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Projenin kendisine sunulduğu ilk anda kararsız kaldığını fakat Vince ile çalışıp Jesse karakterine tekrardan hayat vermenin çok heyecanlı olacağını belirtti. Aaron Paul; ‘’Dünyadaki herkes gibi ben de Vince ve ekibinin Breaking Bad boyunca harika işler yarattığını düşünüyorum. Vince’in peşinden ateşin içine bile atlayabilirim. Ona fazlasıyla güveniyorum. Bende ne isterse yaparım’’ diyerek Jesse rolünü direkt olarak kabul ettiğini belirtti.

Yapımcı Vince Gilligan; ‘’Breaking Bad dizisi yayınlanalı tam 12 sene oldu. Onu izlemediyseniz, şimdi de başlamayacaksınızdır. Ola ki başlamayı düşünürseniz, umarım bu filmle bir şekilde bağlantı kurmayı başarabilirsiniz. Diziyi izleyenler kadar keyif alamayacağınıza kesinlikle eminim. Neler olup neler bittiğini diziyi izlemeyenlere açıklamıyoruz. Senaryoyu ilk yazmaya başladığım zamanlarda bunun bir yolu olabilir mi diye düşündüm ama varsa bile ben bulamadım’’ ifadelerini kullandı. Ayrıca Vince Breaking Bad dizi finalinin ardından filmde Jesse Pinkman’ın başına gelenlere odaklanacaklarını söyledi. Filmde, diziden tanıdığımız 12-13 karakterin yer alacağını açıklayan Gilligan, bu karakterlerin hangileri olacağını hakkında bir bilgi vermedi. Ancak diziden tanıdığımız Skinny Pete ve Badger’ın karakterlerinin oynayacağı daha önce açıklamıştı.

El Camino: A Breaking Bad Movie’in Amerika Birleşik Devletleri’nde kısa bir süreliğine de olsa vizyona gireceği daha önden izleyicilerine açıklanmıştı. El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te yayınlandığı 11       Ekim günü Amerika Birleşik Devletleri’nde de sinemalarda gösterime girecek ve 11-13 Ekim tarihleri arasında sinemalarda gösterime sunulacak.

11 Ekim 2019 günü Netflix’te yayınlanacak El Camino: A Breaking Bad Movie filmini heyecanla bekliyoruz. Film hakkında yeni gelişmeler olursa direkt olarak sitemizde yayınlamış olacağız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz