Grand Theft Auto V

0
152

Rockstar Games, Grand Theft Auto V ile bir dağ ölçeklendirdi , oyunun en iyi görünen, en iyi ses veren ve en önemlisi oyunun en ünlü franchise’ı olan en iyi oyun versiyonunu yarattı. Bununla birlikte, bir zirveyi ölçeklendirmek, başkalarını ortaya çıkarır – kesişen, etkileşimli yaşamların destanı olan harika bir video oyun draması yaratma konusundaki bulut delici hırs. Rockstar, bu yeni zirveyi GTA V ile olduğu kadar etkileyici bulmuyor , ancak ilk kez böyle cüretkar bir başarıya imza attığında, iyi bir sonuç çıkarıyor.

Bu, bir GTA‘dan ne bekleyebileceklerinin en iyisini ve heyecan verici, biraz ham, düzensiz ilk önce bu tür büyük açık dünya maceraları için daha ilginç bir gelecek denemek gibi hissettiren bir oyundur.

Bu hem afet, hem de kaba taslak olarak çalışan bir oyundur.

Ancak belki de , önceki The Grand Theft Auto adlı 2008 yılının ilkbaharında piyasaya sürülen GTA IV ile nasıl bir karşılaştırma yaptığını bilmek istersiniz . Bu yeni bir çok daha iyi görünümlü aynı donanım üzerinde çalışıyor olsa bile konsolda ise, bir sahiptir daha ilginç ve değişik bir dünya , daha iyi ortalama misyon kalitesi, daha uzun (muhtemelen aynı uzunlukta olan GTA IV ‘ın iki epizodik açılımlar vardır sayılır), daha iyi tasarlanmış, daha az ciddi ancak Niko Bellic kadar çekici bir baş karakterinden yoksun. Ayrıca, V uçakları vardır. Ve tanklar.

Değişim
Rockstar Games‘teki önceki yedi Grand Theft Auto nun altısı gibi GTA V , üç boyutlu devasa bir dünyada geçen üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Bu oyunun dünyası, Los Angeles‘ın ve yakındaki çöllerin, ormanların, dağların, göllerin ve küçük kasabaların arketipsellerinin ayrıntılı, kurgusal bir yeniden yaratımıdır.

Oyunun Los Santos’u gerçek LA değil, parodi radyo istasyonları, parodi ünlüleri ve parodi interneti olan bir parodi versiyonu. Birçoğu Amerikan siyasetini ve pop kültürünü kandırıyor. Unutma, bu Ammu-Nation adlı yurtsever silah dükkanlarının olduğu oyun serisi. Bu, çoğunlukla saçma olan insanlarla doldurulmuş bir GTA dünyası. Hemen hemen herkes bir pislik ve / veya şakadır. Neredeyse herkes bir doptur: ahbap finansal adamı, yozlaşmış hükümet ajanı, beyinsiz starlet, nefes kesici bir oyun, hardass avukatı. Oyun dünyası kocaman, çeşitli, bu saçma dolu. Seni eğlendirmek için orada .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz