Galaxy S11’in kamerası Amiral Gemilerini Sallıyacak

0
130

Bir süredir merak edilen Galaxy Note 10’un tanıtılmasının ardından geçtiğimiz günlerde Samsung’un amiral gemisi Galaxy S ailesinin yeni üyeleri hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Son olarak kamerasıyla teknoloji gündemine oturan Galaxy S11 tasarımsal olarak dikkat çekecek gibi görünüyor. Doğru sızıntılarıyla bilinen Ice Universe hesabı Twitter üzerinden bazı bilgiler ortaya koydu. Samsung fanlarına seslenerek “Gerçek bir kamera yükseltmesi görmek istiyorsanız Galaxy S11’i beklemesiniz” sözlerine yer verdi. Haliyle bu tweet ardından beklentiler de yükseldi. Fotoğraf konusunda daha önce hiç olmamış bir teknoloji göreceğimizi düşünüyoruz. Ve Ice Universe’de zaten buna değinmek istiyor. Daha önce gösterilmemiş bir kamera teknolojisine odaklanıldığını iddia ediyor.

Haliyle bununla birlikte Galaxy S11’den daha yüksek bir çözünürlük kalitesi ve değişken diyafram aralıkları görebileceğimizi düşünüyoruz. Ayrıca Samsung’un son zamanlarda yüksek zoom seviyelerini tercih ettiğini biliyoruz. Tüm bu teknolojileri neden S serisinin önemli bir telefonunda kullanmasın ki!

Üçlü diyafram açıklığının kullanılmasını beklerken aynı zamanda S11’in kamerasının f/1.5 ve f/2.4 aralığında değiştirilebilir bir diyafram aralığına sahip olmasına da neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Yakın zamanda daha fazla bilgiye sahip olup buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Peki siz Galaxy S11’in başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz