FIFA 20 demo, Origin’de kullanıma hazır

0
156

FIFA 20 bu ayın ilerleyen saatlerinde ortaya çıkıyor, ancak bugünlerde Origin‘de yayına giren FIFA 20 demosunun izniyle neyle ilgili olduğunu anlamanız mümkün. Demo, Amsterdam‘da 3v3 Volta eylemi ve Chelsea, Dortmund, Liverpool, PSG, Real Madrid veya Tottenham gibi bazı Şampiyonlar Ligi oynanışını sunuyor.

Volta, Haziran ayında duyurulan standart ve “Rush” (gol yok) kurallarına sahip 3v3, 4v4 ve 5v5 karşılaşmaları olan bir FIFA Sokak tarzı moddur . Maçlar, Londra’daki bir yeraltı kafesinde ve Tokyo’daki bir kule çatısında da dahil olmak üzere normal futboldan daha egzotik yerlerde gerçekleşiyor. Demodaki Şampiyonlar Ligi maçları Santiago Bernabéu, Tottenham Hotspur Stadyumu veya Stamford Bridge‘de oynanabilir.

Nvidia, bugün FIFA 20’yi (ve diğer oyunları) destekleyen yeni bir Game Ready Sürücüsünü piyasaya sürerken, EA oyunda en iyi 100 oyuncuyu ortaya çıkardı – aslında listenin en üstünde, en azından oyunu izleyenler arasında sürprizler yok. buna “futbol” demek. FIFA 20, size üç günlük erken erişim sağlayan Şampiyonlar veya Nihai Sürümleri önceden satın almadıysanız veya sizi dört gün erken alacak olan Origin Access Premier‘e abone olmadıkça 27 Eylül‘de çıkıyor.

Andy, büyük ve geniş bir PC oyun dünyasındaki günlük olayları (“haber” olarak adlandırdığımız) kapsar. Mesai saatleri dışında, çok sevdiği 80 saatlik RPG‘leri ve sürükleyici simsleri oynamaya zaman ayırmasını istiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz