EN YENİ VE EN İYİ APPLE ARCADE OYUNLARI HANGİLERİDİR?

0
87

                Ülkemiz de dâhil olmak üzere Apple Arcade, birçok ülkede kullanılmaya başlandı. iPad, iPhone ve Mac üzerinden oynayanların oyunlara kaldığı yerden devam etmeleri mümkün. Abonelik sayesinde çalışan bu sistemin içerisinde ilk etapta 100 oyun bulunuyor. Uluslararası platformda 5 Dolar olarak belirlenen oyunlarda ülkemizde 34,99 Türk Lirası’ndan satışa sunuluyor. Pahalı bir mebla ile karşımıza çıkan bu sürümü ilk 1 ay ücretsiz olarak deneyebiliyoruz. Sizler için en iyi Apple Arcade oyunlarını değerlendirdik.

1-) Spaceland

                Gelmiş görselleri ile kuş bakışı oynama seçeneği sunan Spaceland oyununda uzaylılarla savaşıp yeni yerler keşfediyoruz.

2-) What the Golf

                What the Golf basit fakat çok eğlenceli bir golf oyunudur. Farklı renkler barındıran oyun kısa süreliğine zaman geçirmek için ideal oyunlar arasında yer alıyor.

                3-) Shantae and the Seven Sirens

                Yine eğlenceli bir oyunla karşınızdayız. Bu oyunla ilk kez 2000’li yılların başında Gameboy sayesinde tanışmıştık. Görevlerle ilerlenen bu oyunun herkes tarafından sevileceğini düşünüyoruz.

                4-) Card of Darkness

                Card of Darkness oradan bakıldığında basit bir kart oyunu gibi görülebilir fakat seviyeler ilerledikçe hem zorlanacak, hem de oyundan müthiş bir keyif alacaksınız. İş yerinizin öğle molasında veya akşam evinize dönerken mutlaka oynayabileceğiniz bir oyun.

                5-) Sayonara Wild Hearts

                Sayonara Wild Hearts oyununda motor ve kaykaç gibi araçlarla yarış yapıp bölümleri geçmek zorundayız. Neon renklerle kaplı bu oyunda havada uçmak gibi akrobatik hareketler mükemmel bir şekilde sergilenmekte. Oyunun müzikleri sayesinde bağımlı olabilirsiniz.

                6-) Mini Motorways

                Bu oyunda amacımız köprüler ve yolların bağlantılı olduğu bölgeye trafik ışıklarını düzgün bir şekilde yerleştirmek. İlk duyduğunuzda kulağınız çok basit gelebilecek bu oyunun içine girdiğiniz zaman zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

                7-) Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

Listemizin sonunda tüm ekibimiz tarafından favori olarak görülen Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm oyunu bulunuyor. Grafik, görsel, hikâye, konu itibariyle diğer tüm oyunlara göre birinci sıradaki bu oyunu oynamanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz