En iyi çocuk akıllı saat rehberi

0
103

Akıllı saatler çocuğunuzla sürekli iletişim içerisinde olma kolaylığı sağlamanın yanı sıra ebeveyn olarak çocuğunuz dışarıda iken içinizin rahat etmesini sağlar. Çocuklar için kullandığından dolayı bu saatlere ekstra çocuk telefonu ismi de verilmektedir. Çocuklara özel ve çocuklara uygun yüzlerce akıllı saat var. Bunların her birinin farklı işlev, amaç ve özelliklere sahiptir. Bu sebep ile çocuğunuz için hangisi daha uygun ve hangisi en iyisi bunu bulmak ya da belirlemek çok da kolay bir iş değil.

GPS Takip
Ebeveyn olarak en çok korktuğumuz olay çocuğumuzu kaybetmektir. Çocuğunuzun nerede olduğuna dair bir fikriniz olmadığını fark ettiğiniz an nasıl bir panik yaşayacağınızı hayal bile edemezsiniz. Bu durum hiçbir anne babanın tecrübe etmek istemeyeceği bir olaydır. Hiçbir ebeveyn bu durumu yaşamasın diye GPS takip özelliğine sahip çocuk telefonları var. GPS takip özelliği çocuğunuzu sürekli olarak izlemenize imkan sağlar. Bunun için tek yapılması gereken Findy My Kids gibi bir uygulamayı telefonunuza yükleyerek çocuk takip saati ile bu uygulamayı bağlamak. Konum takip programı ile çocuğunuzun nerede olduğunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Sos Uyarıları
Sos Uyarıları en önemli özelliklerinden biridir. Çocuğunuz kendini herhangi bir tehlike karşısında hissettiğinde saat üzerinde yer alan bir tuşa basarak ( konum takip programı uygulaması yardımı sayesinde ) telefonunuza acil durum uyarısı gönderir. Çocuğunuzdan gelen acil çağrı uyarısı cevaplanana kadar çalmaya devam eder. Bu ayarı siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz ister 3 ister 4 ister cevaplanana kadar. Bu şekilde ebeveynler oldukça rahat olacak. Ve çocuklar güvende olacak inanılmaz rahatlığı akıllı çocuk saatleri ile yakalayabilirsiniz.

.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz