Devasa Bataryalı King Kong 6 Geliyor!

0
127

Çin’de oldukça popüler olan elektronik ve beyaz eşya üreticisi Hisense isimli şirket, yeni nesil akıllı telefonu King Kong 6’yı duyurdu. Devasa bir batarya kullanılan akıllı telefon, tam tamına 10.010 mAh kapasiteli bir batarya ile geliyor.

Son dönemlerde yeni nesil akıllı telefon, maksimum miktarda kamera sensörü ile üretiliyor. Bu konuda şirketler birbirleri ile kıyasıya rekabet ederken Hisense, kamera’ya odaklanmak yerine batarya kapasitesine odaklanmayı tercih etti.

King Kong 6, Hisense isimli şirketin King Kong serisi için ürettiği 6. Telefon. Batarya seviyesini maksimum noktaya getiren şirket tam dolu batarya ile dört – beş günlük gullanım sunuyor.

King Kong 6, batarya kapasitesi ile ne çıksa da, bünyesinde çok önemli özellikleri de barındırıyor. Üçlü kamera sistemi ile gelecek olan devasa bataryalı akıllı telefonun teknik özellikleri, önümüzdeki günlerde Hisense tarafından açıklanacak. Fiyatı henüz bilinmeyen King Kong 6, arka panelinde bir parmak izi okuyucusu, ekran tarafında ise su damlası çentiğinde bir ön kamera bulunduracak.

King Kong 6 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Şirket tarafından devasa bataryaya sahip olan King Kong 6 için henüz net bir tarih belirtilmedi. Önümüzdeki hafta detaylı açıklama yapacağını belirten şirket, telefon hakkında merak edilen tüm bilgileri paylaşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz