Ana Sayfa OYUN Cs: Go Sınırsız Mermi Hilesi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Cs: Go Sınırsız Mermi Hilesi Nedir? Nasıl Kullanılır?

0
75
CS:Go
CS:Go

Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO) içerisinde sıradan oyuncuların yapamadığı şeyleri yapabilmenizi sağlayan bir çok değişik kod bulundurmaktadır. Cs: Go içerisindeki bu kodlar çoğu zaman oyunculara kolaylıklar sağlamaktadır. Bu içeriğimizde  CS:GO oyuncuları içen sunucularında bitmeyen mermi kodunun ne olduğunu ve nasıl aktif kullanılacağını anlattık.

Cs: Go Sınırsız Mermi Hilesi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Cs: Go sınırsız mermi kodu sayesinde, oyun içerisindeki rakiplerinizi şaşırtacak ve en çok kill’i sizin almanızı sağlayacak bir Cs: Go hilesidir. Bitmeyen sınırsız mermi ilesini aktif edebilmeniz için oyun içerisinde geliştirici konsolunun açık olması gerekmekte. Eğer geliştirici konsolu aktif değilse, konsola erişemeyeceğiniz için sınırsız mermi kodunu aktif etmeniz pek mümkün değildir.

Counter Strike Geliştirici Konsolu Nasıl Açılır?

Geliştirici konsolunu açmak için;

  • Öncelikle oyunu açın ve ardından seçenekler bölümüne giriş yapın
  • Açılan ekranda oyun ayarları sekmesine tıklayın
  • Oyun ayarları ekranında bulunan Geliştirici Konsolunu Etkinleştir seçeneğini aktif konuma getirerek değiştirin.
  • Ardından seçenekler menüsünde bulunan Klavye / Fare bölümünden Konsolu aç / kapa komutunun karşısında olan tuşu, seçtiğiniz bir tuş ile değiştirin.
  • Oyun ana menüsüne dönerek, geliştirici konsolu için seçmiş olduğunuz tuşa basın ve geliştirici konsolunu açarak çalışıp çalışmadığını kontrol edin. 

Geliştirici konsolu aktifse, yani seçtiğiniz tuşa bastığınızda çalışıyorsa, yöneticisi olduğunuz bir oyun sunucusuna giriş yaparak geliştirici konsolunu açın. Karşınıza çıkan ekranda metin kutucuğuna “ sv_cheats 1 ”  komutunu yazın. Yazdığınız bu komut, oyun içerisinde bulunan diğer oyunculardan farklı kodlar yazmanızı sağlayacak bir koddur. “ sv_cheats 1 ” komutunu geliştirici konsoluna girdikten sonra, yeniden konsola giriş yaparak, “ sv_infinite_ammo 1 ” ya da  “ sv_infinite_ammo 2 ”  komutlarından birini yazarak, sınırsız mermi hilesini aktif etmiş olursunuz.

 Sınırsız mermi hilesi aktif duruma geldikten sonra, oyun içerisinde istediğiniz kadar atış yapabilir, mermi yenilemekle uğraşmaz ve vakit kaybetmezsiniz. Özellikle mermi yenilerken vurulan oyuncular, bu hile sayesinde vurulmadan, mermi yenilemeden oyun içerisinde yükselebilir, rakiplerini çok kolay şekilde alt edebilirler.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz