Cs: Go Aim Hack Nedir? Nasıl Yapılır?

0
78
Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

Aim hack, Counter-Strike: Global Offensive oyununu oynarken, hedefe nişan alma işinizi sizin yerine gerçekleştiren bir eklentidir. Sizi hiç uğraştırmadan; rakiplerinizi tam isabet ile elemenizi sağlarken, rakipleriniz için durum biraz daha zorlaşır.

Aim kelimesinin asıl anlamı, oyun esnasındayken ekranın tam ortasında gördüğümüz, sayesinde düşmanlara karşı daha net nişan aldığımız bir oyun imlecidir. Örnek vermek gerekirse, Sniper isimli dürbünlü silahta aim imleci yoktur. Bu sebeple düşmanı hedef alırken, sağ tuşa basarak zoom yaparız.

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

Aim Hack Nedir?

Aim Hack, oyun eklentisi ile oyun içerisinde sürekli diğer oyunculara bakmaktır. Yani, aim imleci sürekli çevrede bulunan düşmanların kafasına doğru kaymasıdır.

Aim Hack ile Aim Desteği Arasındaki Farklar Nelerdir

Aim kelimesi, nişan alma anlamına gelmektedir. Aim Hack kavramı ise nişan alma hilesi anlamına gelmekte. Bu hileyi kullanan oyuncu, Aim Hack sayesinde oyunda bulunan rakiplerine nişan bile almadan tek bir Mouse tıklaması ile öldürebiliyor. Aim hack nişan alma hilesini kullanan oyuncu; Adminler tarafından fark edildiği takdirde ise, sunucudan süresiz olarak uzaklaştırılıyor.

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

Aim desteğinde ise durum Aim Hack’ten biraz daha farklı. Aim desteği, oyunculuk kısmını biraz daha kullanıcıya bırakmış durumda. Örneğin ateş ederken, bazı durumlarda aim imleci; karşınızda bulunan rakip oyuncunun kafasına doğru kayıyor. Bu sayede her rakibiniz oyuna başlar başlamaz size yenik düşüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz