Call of Duty: Mobile Çıktı!

0
154
call of duty mobile
call of duty mobile

Call of Duty: Mobile ne zaman çıkacak sorusuna nihayet cevap verebiliyoruz.

Activision ve Tencent tablet ve telefonlar için özel olarak çıkarttığı Call of Duty: Mobile, yarın yani 1 Ekim’de Google Play Store ve App Store’dan, Android ve iOS yüklü cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilecek.

Türkçe seçeneğinin bulunduğu oyun, battle royal modu ile gelecek. Tıpkı PUBG’de olduğu gibi, battle royal modunda birden fazla harita seçeneği ile 100 oyuncunun oynayabileceği maçlar düzenlenecek.

Call of Duty: Mobile oyuncuları, oyun içerisinde silah ve diğer ekipmanları ararken helikopter, gemi ve ATV gibi araçları da kullanabilecekler.

Profesyonel şekilde aksiyon ve savaş deneyimi sunan oyun, bilgisayardan da oynanabilecek. Yoğun ilgi gören ve büyük bir heyecanla beklenen oyun PUBG’yi tahtından edecek gibi görünüyor. Call of Duty: Mobile, oyunun diğer serilerinde en çok beğenilen haritalar ve oyun modları, mobil versiyonunda da bulunmakta.

Call of Duty: Mobile ve GameLoop Emilatörü

Call of Duty: Mobile Klavye ve Mouse Ayrıcalığı Oynama Ayrıcalığı Tanındı

Oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekleyen lakin telefonda oynamak istemeyenler için müjdeli haber. Call of Duty: Mobile, Android deneyimi sunan Gameloop emülatörü sayesinde bilgisayar üzerinden klavye ve mouse desteği sağlayıp, oyunun bilgisayar üzerinden oynanmasına olanak sağlayabilecek. Şunu da not olarak düşelim, GameLoop emilatörü ile Call of Duty Mobile oynayan oyuncuların karşısına sadece emilatör ile oynayan oyuncular çıkacak. Bu sayede haksız rekabetin de önüne geçilebilecek.

Yüksek çözünürlük seçenekleri ile hem mobil, hem de bilgisayar kullanıcılarını sevindireceğini belirtmekte fayda var.

Call of Duty: Mobile için bu açıklamalarda bulunan Activision Mobil Ürünler Başkan Yardımcısı Chris Plummer: “Call of Duty oyun mekaniği içinde eksiksiz bir birinci şahıs aksiyon deneyimini mobil cihazınıza taşıyoruz. Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritalarını, Nuketown ve Hijacked gibi Black Ops haritalarını ve birçok başka haritayı tek bir epik başlık altında topluyoruz. Oyunu çeşitli bölgelerde yoğun şekilde test ettik ve aldığımız geri bildirimlerle oyunu 1 Ekim için hazır hale getirdik.” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz