Call of Duty Mobile 3. sezonda yeni çok oyunculu haritalar, oyun modları ve ödüller

0
42

Call of Duty: Mobile, sezon 3’e kadar geldi, yani dört gözle bekleyebileceğiniz bir sürü yeni oyun özelliği var.

Çok oyunculu cephede, anında ve ayın gelişen saatlerinde kullanıma yayılan yeni haritalar var. Scrapyard’ı şimdi oynayabilirsiniz ve Call of Duty‘e aşina olanlar Modern Warfare 2’den hatırlayabilirler .

Scrapyard’da biraz vakit geçirdikten sonra, taktikleri biraz karıştırmak amacıyla bir fırsat var , haritadaki pek çok kapalı alan ve çoğu rota ile, her iki uçta da bu pencerelerden bahsetmiyoruz.

İkinci yeni çok oyunculu harita, tamamı ile yeni olan kafes görülüyor.

Hem çok oyunculu hem de battle royale’de yeni oyun modları da var. Çok oyunculu modda Hızlı Ateş moduna girersiniz. Bu size sınırsız cephane ve puanlamalara ve operatör becerilerine çok daha süratli erişim sağlayacaktır, bu da bunun bir çılgınlık olacağı manasına gelir.

Battle royale‘de bundan sonra Warfare var: Bu bir grup ya da bireysel battle royale olmaktan bir grup oyununa geçiyor – aslında de battle royale değil. Haritanın değişik %50 sinde 20 büyük bir ekip olarak başlayacaksınız ve öldüğünüzde topladığınız şeyi sınırsız tekrar doğma ile koruyacaksınız.

Evet, BR’den çok daha büyük çok oyunculu oyunlara benziyor.

Oyuna oluşturulan bu eklemelerin yanı sıra, detaylı alanlarda ayarlamalar var ve Battle Pass ve Premium pass ile kazanmak amacıyla daha çok yük var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz