Blizzard Overwatch 2’yi açıkladı

0
73

Blizzard, Blizzcon 2019’da sahneye çıkan tanınmış grup oyuncusu Overwatch’ın devamı olan Overwatch 2’yi daha yeni açıkladı .

Orijinal Overwatch üç sene evvelce pazara sürüldü ve Blizzard, oyunu yeni kahramanlar, haritalar ve oyun modlarıyla genişletmeye devam ederken, oyunun ömrü süresince bu tür büyük bir güncelleme yapılmadı.

Gerçek bir öykü modu ekleyerek devam filmi, Blizzard’ın Overwatch evreni amacıyla son birkaç senede oyun içi içerik ve detaylı kısa filmlerle yavaş yavaş inşa ettiği konusu ile ilgili genişlemeye çalışacak .

İleri Takip 2 duyuru film Blizzard kahramanlarını görerek, şimdiye kadar yayımladı kısa film detaylılığı sonra alır Overwatch istilacı robotu kuvvet – Boş Sektörü karşı karşıya. Öncelik ile bir PvP çok oyunculu deneyimine sahip olan orijinal oyunun aksine, sonuçsinde, oyuncuların hem öykü düzeylerinde hem de daha çok tekrarlanabilen “kahraman misyonları” nda çok sayıda bilgisayar düşmanı ile karşı karşıya kaldıklarını görecek olan kooperatif PvE içeriği belirtiliyor gibi görünüyor. kahramanlar amacıyla düzey atlama ve becerilerini kişiselleştirme becerisi, franchise amacıyla diğer bir ilk.

Blizzard’ın yeni bir çekirdek “Push” modunun yanı sıra yeni haritalar ve kahramanlar (sahip olunan olan 31 kahramanın yanına eklenecek olan) ile eş güdümlü istikbal olan PvP modları ve haritaları da var. Oyun aynı vakitte bir evvelceki oyuna benzer şekilde altıya karşı altı grup dövüşüne de ağırlık verecek.

Ayrıca yeni, görülmemiş bir resim stil, bütün karakterler ve sahip olunan haritalar sonuç amacıyla yeni tasarımlar alıyor. Bu yeni kahramanlardan ikisi, geçtiğimiz sene Overwatch’un Blizzcon’unda tespit edilen bir robot olan Echo ve Blizzard’ın Jeff Kaplan’ın yönetmekte olduğu Jeff Kaplan’ın çalıştığı fakat daha çok detay vermeyeceği Sojourn.

Blizzard, devam eden geleneksel yaklaşımı benimsemiş, “paylaşımlı bir çok oyunculu ortam” vaat ediyor, sahip olunan Overwatch oyuncuları PvP çok oyunculu Overwatch 2 oyuncularına karşı oynayabilecekler ve bütün yeni Overwatch 2 kahramanlarına ve haritalarına erişebilecekler . Şirket ayrıca, bütün oyuncuların sahip olunan kilidi açık kozmetik ürünlerini ilk oyunda desteklemeyi planladığına söz verdi.

Ne vakit Overwatch 2’nin pazara sürülmesini bekleyeceği konusu ile ilgili hiçbir sözcük yok . Blizzard, devamın “geliştirilme aşamasında” olduğunu ve daha çok detayın yakında olacağını açıkladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz