Bedava Stok İllüstrasyon ve Video Platformu: Mixkit

0
157
6b56d5d0-0c65-4cc7-bb9f-1e23d542fb83

Birçoğumuz yazdığımız içerikler için öne çıkarılmış görsel bulmaya çalışırken, video oluştururken, sunumda kullanacak telifsiz görsel ararken ya da bir web sitesi hazırlarken genellikle stok görsellerden ya da videolardan yararlanıyoruz. Kimi zaman stok görsel ve video maliyeti çok yüksek rakamlara ulaşabiliyor. Bu noktada Mixkit, binlerce stok illüstrasyon ve videoyu ücretsiz bir şekilde kullanmamıza imkan tanıyor.

Tamamen Ücretsiz Görseller

Birçok resim ve video barındıran Mixkit bünyesinde onlarca kategori bulunuyor. Ayrıca aklınızdaki proje için birçok farklı görsel ya da video fikri de verilmekte. Hiçbir şekilde ücret talep etmeyen Mixkit, alternatif stok içerik sitelerinden bu yönüyle ayrılmakta. Öyle ki, ücretli Mixkit alternatifi sitelerde ücret ödenmesine rağmen kullanıcıya belli bir süre stok görsel indirme imkanı sunuyor. Hatta aylık üyelik paketi satın aldığınızda bile her görseli, videoyu indirmenize izin verilmeyebiliyor.

Mixkit, kullanıcıların çizmiş olduğu illüstrasyonları da platformda sunabiliyor. Bu sayede geniş bir kütüphane ile aradığımız ve ihtiyacımız her stok görsele ve videoya ulaşabiliyoruz.

Mixkit’te hangi kategoriler var

Yüksek kalitede binlerce stok video, görsel ve illüstrasyonu kullanıcılar ile ücretsiz biçimde buluşturan Mixkit’te dış mekandan hayvanlara kadar birçok kategori sunuyor.

Olmak üzere 10 farklı kategoride yüzlerce hatta binlerce stok video, illüstrasyon ve görsel bulunuyor.

Mixit Nasıl Kullanılır?

Mixkit’ti kullanabilmek için abonelik başlatmanıza ya da kredi kart bilgilerinize girmenize gerek yoktur. Çünkü Tamamen ücretsiz olan Mixkit’e sadece üye olarak yüzlerce stok videoyu, görseli ve illüstrasyonu dakikalar içerisinde indirebilirsiniz. Mixit.co adresinden ulaşabileceğiniz sitede art ve video olmak üzere iki ana kategori bulunuyor. Bünyesinde onlarca hatta binlerce stok video, fotoğraf ve illüstrasyon bulunduran site, lisanslı, telifsiz ve ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşuyor. Mixit alternatifi olabilecek ücretsiz ya da ücretli birçok site bulunuyor elbette fakat bu kadar kaliteli içeriği lisanslı ve ücretsiz şekilde sunabilen, görsel kütüphanesi bu derece geniş olan alternatifi yok diyebiliriz.     

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz