ARMA 3

0
174

Arma 3‘ün ilk ödediği üçüncü taraf DLC yarın piyasaya sürülecek ve 1980’lerin Soğuk Savaş Almanya haritası boyunca 10 misyonlu tek kişilik bir kampanya, 17 çok oyunculu senaryo ve 40’tan fazla yeni araç ve araç çeşidi sunacak.

Küresel Mobilizasyon soğuk Savaş Almanya olarak adlandırılan DLC, güneşli yaz ve karlı kış çeşitlerinde 419 kilometrekare araziye sahipti ve bugüne kadarki en büyük Arma arazisini oluşturdu. Kampanya, çok oyunculu senaryolar ve her zamanki Arma 3 sanal oyununun yanı sıra DLC, 42 yeni araç ve araç çeşidi, değişkenler dahil 21 yeni silah ve yeni karakter varlıkları tanıtacak.

Kampanya, iki açıdan Alman iç sınırı üzerindeki savaşa odaklanıyor: Batı Alman ordusunda bir özel ve bir tank müfrezesinin lideri. 17 çok oyunculu senaryo, 13 kooperatif senaryo ve “Moda Polisi” adı verilen ve “giydiğiniz giysilere göre takımların hızla değişebildiği” bir ölüm maçı da dahil olmak üzere dört rekabetçi oyun modundan oluşuyor.

Batı ve Doğu Alman ordularının yanı sıra, DLC, “daha küçük ama uygulanabilir bir askeri hizip” sağlayacak olan Danimarka birlikleri de sunuyor.

Bohemya, geçen yıl açıklanan üçüncü taraf DLC‘nin basitçe “ücretli modlar” olmadığı konusunda ısrar ediyor . Gelen bir SSS diyor: “Bu DLC paketleri aksi var olması ya da benzeri kalite ve kapsam mod olarak mümkün olmazdı inanıyoruz”. Üçüncü taraf DLC “hiçbir zaman ücretsiz olan bir şeyin yerine geçmez” diyor.

En azından burada duracak bir ayağı olduğunu söyleyebilirim – tüm üçüncü taraf DLC, “sürekli geri bildirim sağlayan, Kalite Güvence (test) sürecine yardımcı olan ve teklifler sunan ve Bohemia tarafından onaylanan ve onaylanan yeni bir proje olmalı geliştirme boyunca yasal, uzmanlaşma, yayınlama ve tanıtım desteği “.

Küresel Mobilizasyonun arkasındaki iki kişilik takıma Vertexmacht denir. Geliştiricilerden biri, Bohemia Interactive‘e ayrı bir varlık olan Bohemia Interactive Simulations’ta bir animasyon lideridir ve bu yüzden hala üçüncü taraf DLC olarak sayılmaktadır. Her iki geliştiriciyle de burada röportaj okuyabilirsiniz .

Bohemya, henüz DLC için fiyat açıklamadı. Buhar sayfası burada iken, Bohemia Mağaza sayfa buradadır .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz