Apple’nin 2020 de Çıkartacağı AirPod

0
184
airpods 2020

Raporda, “Apple, Samsung ve Xiaomi dahil akıllı telefon satıcıları yeni modellerini ileriki sene TWS kulakiçi ile bir araya getirmek istiyor” diyor. “TWS” ya da “gerçekten kablosuz stereo” kulaklıklar arasında AirPod’lar ve Samsung Galaxy Tomurcukları bulunur.

950 TL ‘den başlayan AirPod’ların fiyatı namacıylaiyle bu rapor ile ilgili şüphemiz var. O söz değil … genel iPhone’lar fiyatını yükseltmeden yeni iPhone’lar ile kutuda ileriki sene bu tür bir masraflı aksesuar dahil Apple hayal etmek zor DigiTimes ya Apple söylentileri ile bir senedız sicili yoktur.

2020 Airpods modelleri

AirPod’lar aynı vakitte bütün göstergeler doğrultusundan da son derece popülerdir, bu amaçla milyonlarca müşteri esasen onlar amacıyla bir kaç yüz dolardan çok para harcamaktan sevinç duyduğunda Apple’ın onları namacıyla bedavaya verdiğini görmek zordur. Aslında, yeni AirPods Pro’nun Apple’ın üretimi ikiye katladığı bildirildiği kadar yüksek bir talep var .

Apple, iPhone’lar ile eş güdümlü kutuda bir Lightning konektörü tespit edilen temel, kablolu EarPod’ları birkaç sene süresince kullandı. Bu kulaklıklar büyük ihtimalle Apple’ın üretmesi amacıyla çok ucuza mal oldu, internet sitesinde yalnızca 29 $ sattı .

Bu söylenti henüz şüpheli gözükse de, Apple’ın iPhone’larında EarPod’lardan daha çağdaş bir şey eklemenin vakti yaklaştığını hissetmesi mutlaka mümkün. AirPod’ların esasen dünyanın en çok satan kablosuz kulaklıkları bulunduğu ifade ediliyor ve iPhone’larla donatılması yalnızca bu ipucunu uzatacaktı.

Olursa, AirPod‘ların yalnızca üst düzey iPhone 12 Pro modelleri ile paketleneceğini düşünürüz. Bu cihazlardan hala 10 aydan biraz daha uzaktayız, bu amaçla bu söylentinin vakit geçtikçe rastgele bir çekiş kazanıp kazanmadığını göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz