AirPods Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

0
247


Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıtıma çıkardığı AirPods Pro model cihazı bugün Türkiye’de satışa sunuldu. Apple’ın kablosuz kulaklığı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu özelliğin yani sıra ekstra yeni özellikleri ile kullanıcılarının karsısına çıkacak. Apple uzun zamandır AirPods ile kablosuz kulaklık piyasasını ön saflar ve en’lerde yer almaya devam ettiriyor. Apple da karşılaştığı büyük ilgiye karşılık olarak aktif olarak yeni ürünlerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Apple son olarak da yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro’yu geçtiğimiz günler de tanıtmıştı. AirPods Pro diğerlerine göre daha iyi ve olumlu özelliklerle ve yenilenen tasarımı ile bugün itibari ile satışa sunuldu. AirPods Pro’yu rakiplerinden ayrılan en önemli özelliği gürültü engelleme teknolojisi neredeyse yok edecek kadar şekilde engelleyen teknoloji. Pro’yu gürültü engelleme teknolojisi kulaklıkları kullanırken dışarıda ki gürültüden rahatsız olmanızı engelliyor. Yeni AirPods’un kurulumu genel olarak çok basit.

AirPods Pro kullanırken kullanma aşamasında telefonunuza gelen mesajlarınızı Siri’ye okutabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklığın şeffaflık modu vardır. Şeffaflık modu sayesinde de karşınızdaki biri ile konuşurken kulaklığı çıkarmanız gerekmemektedir. AirPods Pro yeni özellikleri ile kablosuz kulaklık piyasasında Apple’ın yerini garanti altına alacakmış gibi görünüyor. AirPods Pro yaptığı tanıtımın ardından bugün itibari ile Türkiye ‘de satışa çıktı. Apple’ın kablosuz kulaklığı internet sayfası üzerinden 1.899 TL fiyat ile satın alınması mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz