Adsense Amerika Hesabı Nasıl Alınır

0
155

Herkese merhabalar , son dönemin en çok konuşulan çözülemeyen sorunlarından biri de haber yada Blog sitenize Adsense alma mevzusudur. Genel kanı olarak Türkiye ‘de açılan sitelere adsense verilmediği, çar çöp sebeplerle adsense başvurularının reddedildiği söylenir. Bu sebepten mütevellit bir çok site sahibi , Adsense Türkiye yerine , Avrupa yada Amerika ‘dan adsense almanın daha kolay olduğunu söyler. Peki Adsense Amerika hesabı nasıl alınır ?Bunu sizler için araştırdım ve denedim. Gerçekten de adsense amerika hesabı alma işlemi işe yarıyor. Şimdi yönteme geçelim;

  • İlk olarak tarayıcınıza Vpn (Proxy) eklentisi yüklemeniz gerekmekte , Bu Chrome da Zenmate , yada Firefoxda VPN uygulamaları olabilir.
  • Daha sonra Adsense almak istediğiniz ülkeyi seçiyorsunuz. Amerika ise Amerika , Avrupa’dan almak isteyenler ise Almanya yada İngiltere seçebilir.
  • Önemli noktaya geldik şimdi. Sitenize en az 10 adet makale ekliyorsunuz. Eklediğiniz makaleler , Adsense almak istediğiniz ülkenin dilinde olması gerekiyor. Ve bu makalelerin konuları seçtiğiniz ülke ile alakalı yada en azından ilişkilendirilmiş olmalı. Örneğin, eğer Almanya ‘ yı seçtiyseniz Almanca bir makale ve makalelerin konusu ise Almanya’daki oteller yada eğlence klüpleri olabilir.
  • Ardından kendinize Adsense seçtiğiniz ülke bağlantılı bir mail alıp , adres bilgilerimizi seçtiğiniz ülkeye göre dolduruyoruz.
  •  En az 3 en çok 7 gün içerisinde Adsense onay maili gelecektir.

Bu yöntem aslında çok basit gelse de , ufak ayrıntıları gözden kaçırarak başarısız olabiliyoruz. Her zaman diyorum ve yine söylüyorum. Adsense Amerika hesabı almak mesele değil. Önemli olan Adsense aldıktan sonra site üzerinde ne yapacağınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz